Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 133
Ufff … toto bola kúpa vedľa , stavila som na recenzie a opäť sa potvrdilo sto ľudi , sto chuti 🫣, odtieň 23 je pre mňa veľmi nevhodný , je to taký zvláštny odtieň šedasto hnedej , pre mňa nepoužiteľný, mám pórovitú ,skôr zmiešanú pleť , zvýraznil mi všetky nedokonalosti aj tie o ktorých som nevedela 🙈…
Tento make-up je veľmi hydratačný a nezaťažuje mi pleť. Na moju citlivú zmiešanú pleť mi super sadol a to ho používam už viac ako rok. Mám najsvetlejší typ a našťastie mi sadol čo sa týka farby. Ak chcem zakryť viac nedostatkov, tak si ho navrstvím trošku viac. Po pár hodinách prepúdrujem pleť, čo je normálne pri každom make-upe. Veľmi som s týmto produktom spokojná.
Nemala som veľké očakávania, ale som naozaj spokojná. Za tú cenu sa vyrovná, dokonca si myslím že je lepší ako inè zvučnejßie značky makeupov. Mám najbledší odtieň, ale pleti sa krásne prispôsobí, drží na mieste a pleť krásne hydratuje. Dá sa vrstviť. Pleť pôsobí zdravo a fresh. Balenie je veľké, vydrží dlhi. Milujem.
Tento podkladový krém som si kúpila už dávnejšie, na základe recenzií od používateľov. A nesklamala som sa. Toto je moja druhá fľaštička. Mám odtieň 13 – najsvetlejší. Perfektne sa hodí k môjmu tónu pleti, neupcháva póry, krásne hydratuje, nezanecháva v krku a vydrží celý deň (samozrejme, po pár hodinách ho treba zafixovať priesvitným púdrom alebo použiť pijavý papierik, pretože sa v T-zóne leskne, ale to závisí aj od typu pleti. Ja mám zmiešanú pleť so sklonom k mastnote v T-zóne). Ďalšou výhodou je jeho výdrž – je veľmi účinný a vydrží mnoho mesiacov. Cena je prijateľná!
Príjemný hydratačný podklad s celkom dobrým krytím. Na tvári sa skvele nanáša a nevysušuje pleť.
Kúpil som to pre mamu. Je s tým veľmi spokojná.
Používam ho už dlho, 4 roky, veľmi sa mi páči.
Kúpila som na základe pozitívnych recenzií a s produktom som spokojná, síce nemá výraznú pigmentáciu, dá sa vrstviť podľa potreby a prispôsobí sa odtieňu pokožky, mám odtieň 21 a je skvelý na zjednotenie tváre a krásny glow efekt. Krém je hydratačný, ale zbytočne nemastí pleť (mám zmiešaný až mastný typ pleti).
Moja pleť môže byť na rôznych miestach suchá, ak nepoužívam správny podkladový krém, ale vôbec ma nezaťažuje. Je tiež neuveriteľne hydratačný. Mám ho od februára a zatiaľ som nestratila ani kvapku :D
Tento produkt je fantastický, na tvári vyzerá nádherne. Mám veľmi, veľmi svetlú pleť – kúpila som si číslo 13 a mierne som ho zosvetlila bielym mixérom.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.