Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 28
Možno je to dobrá voľba vzhľadom na pomer cena/výkon, ale pre mňa to nie je ten pravý. Páči sa mi, že nemá tú typickú vôňu opaľovacieho krému, ale nejako sa mi na tvári veľmi nepáči. Zanecháva lesklú vrstvu, čo sa mi určite nepáči. Používala som ho chvíľu, ale nakoniec som ho dala niekomu inému.
Vyskúšala som už veľmi veľa SPF, ale k tomuto sa vraciam opakovane. Necítim ho na tvári, ani keď dám poctivú vrstvu a dokonca ani po reaplikácii počas dňa. Neupcháva póry, vonia neutrálne, nežmolkuje sa a nelesknem sa po ňom tak ako po mnohych iných 👌🏼 Určite odporúčam skúsiť 💪🏼
Veľmi dôležitý krém. Je príjemný na tvári. Nezanecháva biely film a hydratuje.
S prichádzajúcim slnkom velmi príjemný zamatový ochranný krém a opäť zanecháva pleť pružnú, zamatovú a ľahkú.
Naozaj pekný krém za nízku cenu. Účinný. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva. Nebieli zuby.
Nie je zlý, dá sa naň nalíčiť, dostatočne rýchlo sa vstrebáva a zanecháva zdravý lesk. Bohužiaľ, tento opaľovací krém nemusí byť najlepšou voľbou pre moju mastnú pleť, pretože mi počas dňa veľmi mastí pleť, keď ho používam. Myslím si, že je to perfektný produkt pre tých, ktorí nemajú mastnú pleť, takže mu nechcem dať nízke hodnotenie, ale neodporúčala by som ho na mastnú pleť, ale pre všetkých ostatných by som ho odporúčala.
Za mňa dokonale spf, príjemná parfumacia, takže komu to prekáža, nech po ňom nesiaha. Ale mne naozaj vyhovuje a ta vona používanie len spríjemňuje. Je skvelým podkladom pod make up. Určite kúpim znova.
objednala som ho len kvôli cene, a bola som veľmi milo prekvapená biely krém sa rýchlo vstrebe do pleti, nezanechá ani biely povlak, ani nepríjemný pocit ked pleť nedýcha, jemný ľahký a striedam s mojou stálicou beauty of joseon
Velmi príjemné SPF, vláčne , ľahko sa rozoriera a vstrebáva. Nezanecháva biely filter, príjemne hydratuje. Pomer cena/kvalita výborný, odporúčam.
Úprimne povedané, tento opaľovací krém bol obrovským sklamaním. Jednoducho nerobí to, čo má – chrániť pred slnkom. Vyskúšala som ho viackrát, na sebe aj na manželovi, a zakaždým sme sa spálili od slnka, aj po starostlivom opakovanom nanesení. Zároveň moja tvár, kde som použila iný (a technicky slabší) SPF + BB krém (a nanášala som ho len raz denne!), bola úplne v poriadku. Samotná textúra je príjemná – ľahko sa rozotiera a na pokožke je ľahký – ale vôňa je prehnane silná a umelá. Napriek tomu by som s tým mohla žiť, keby to naozaj fungovalo. Bohužiaľ, jednoducho to nefunguje, a preto je tento produkt úplne zbytočný.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.