Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá









Recenzie – 3
Spočiatku mi prekážal plastový zápach, ale rozhodla som sa dať produktu šancu a chvíľu som ho používala. Môžem povedať, že balzam sa nielenže ukázal ako nepoužiteľný, ale aj mi vysušoval pery, akoby z nich vytláčal vlhkosť. Okrem nepríjemného pocitu na perách sa mi roztieral a padal do úst a aj chuť je nepríjemná. Veľmi atraktívne balenie pre nepríjemný produkt.
Dnes sa mi do rúk dostal tento balzam. Veľmi pekné balenie, páči sa mi ten náustok, že to nie je len hrot, tento pekne rozmaže. Veľmi ale veľmi jemne vonia. Chuť to bohužiaľ žiadnu nemá. Na perách je to príjemné, žiadny ulepený efekt, vlasy na tom tiež nedržia :-D Za mňa milé balenie s milým balzamom, ale škoda, mohol nejako fajn aj chutiť. Ale inak som spokojná.
Super hydratácia
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.