Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá

Recenzie – 4
Milo prekvapil...ľahký, príjemný a cena primeraná
Sérum je príjemné a ľahko za roztiera a myslím, že za tú cenu je to veľmi v pohode výrobok aj keď sa asi vrátim k môjmu predchádzajúcemu retinolu, myslím, že pre začiatočníkov je skvelé. Okrem toho fľaštička je super cute. Akurát by som jej vytkla ťažšie naberanie séra.
Neuveriteľný efekt, zjednocuje tón pleti, zvýrazňuje, vyživuje, hydratuje. Kto túži po wow efekte - odporúčam!🫶
Fľaštička má veľmi roztomilý dizajn, príjemnú vôňu a mala úžasný účinok na moju pleť!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.