Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 62
Kúpila som si ho už niekoľkokrát, na chuť sa veľmi ťažko zvyká, je mierne štipľavý. Zažila som však bieliaci účinok. Čo sa mi naozaj nepáčilo, bol obal, je kovový a dosť ťažko sa vytlačí, najmä keď ho v ňom zostane málo.
Pasta má pekný obal, textúru a aj farbu. Troška v ústach štípe, takže neodporúčam, ak má niekto problémy v ústnej dutine. Pekne vyčistí ale naozaj mi zuby nevybielila. Inak v poriadku.
Celkom dobrá pasta. Žiadne viditeľné chyby, po použití príjemná vôňa v ústach, kúpila som si ju dvakrát, čo neľutujem. Jedinou nevýhodou je, že na konci používania sa môže ťažšie vytlačiť.
Pasta mi nepríde tak extrémne pálivá. Pripomína mi pôvodnú Listerinu vodu, keď sa u nás začala predávať. Je veľmi abrazívne – to je ingo, ktoré som nikde nenašla. Aj keď je napísané, že nestenčuje sklovinu, trošku sa bojím a pastu používam 1x ob deň. Bieli - najskôr vďaka abrazivite. Citlivé zuby po nej nemám (ale dávam pozor na tlak kefky).
Mne sa na tej paste Euthymol Toothpaste páči hlavne jej hustá konzistencia stačí naozaj len malá kvapka. Skvele pení a po vyčistení sú zuby krásne hladké, navyše v ústach zostáva svieži pocit. Používa ju aj môj priateľ a je z nej rovnako nadšený ako ja 😊 Jediné, na čo si človek musí trochu zvyknúť, je to, že na začiatku čistenia trochu páli v ústach. Ale po 1–2 minútach to prestane a potom je to úplne v pohode 😊 Za mňa je navyše oveľa lepšie kúpiť takto kvalitnú pastu v KSisters ako utrácať za drahé pasty v bežných obchodoch, ktoré často nemajú žiadny extra efekt. Kupujeme ju pravidelne a navyše k tomu niekedy dávajú aj vzorky, čo je príjemný bonus
Úprimne, neodporúčam ho ľuďom s citlivými zubami - na druhý deň som nemohla piť nič studené.
Už nejaký čas používam bieliacu zubnú pastu Euthymol a vo všeobecnosti som s ňou spokojná. Veľmi dobre mi čistí zuby a je vhodná aj pre citlivé zuby. Keďže nosím aj retainery, je pre mňa obzvlášť dôležitá jemná zubná pasta – a táto mi naozaj vyhovuje. Zubná pasta má pomerne silnú vôňu a intenzívnu chuť. Spočiatku mi to trochu vadilo, ale časom si na to zvyknete. Teraz sa mi dokonca páči ten svieži pocit a dochuť po umytí zubov. Či má skutočne bieliaci účinok, je pre mňa momentálne ťažké posúdiť, pretože kvôli retainerom neviem naozaj posúdiť, aký silný je bieliaci účinok. Čo sa mi však až tak nepáči, je balenie. Tuba je vyrobená z kovu a je veľmi tuhá, čo dosť sťažuje vytlačenie zubnej pasty. Celkovo dobrá zubná pasta, najmä pre citlivé zuby.
Túto zubnú pastu kupujem už druhýkrát a som naozaj milo prekvapená, ako rýchlo dokáže zuby vybieliť. Výsledok je vidieť už po krátkom čase. Som veľmi spokojná a rada ju odporúčam.
Euthymol sa stala mojou obľúbenou zubnou pastou. Vždy som hľadala prírodné zubné pasty bez fluoridov. A táto je viac než len to; má nezameniteľnú, silnú, ale príjemnú chuť, má veľmi dobré zloženie a materiál tuby je odlišný od klasického plastu. Veľká spokojnosť. Ďakujem ksisters za doručenie. P.S. roztomilé balenie ☺️
Po umytí zubov touto pastou máte naozaj pocit, že sú belšie, ale ak máte citlivejšie zuby asi by som ho neodporúčala používať ho na dennej báze, pretože mám pocit, že robí zuby citlivejšie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.