Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 16
Toto je moje druhe balenie, ktore pouzivam. Pouzivam cca pol roka, treba aplikovat kazdy den aby ste videli nejaky vysledok- a necakajte, ze za tyzden budete vidiet vysledok- tak to vazne nefunguje. Prve mesiace mi extremne narastli hlavne spodne mihalnice. Ja som skor mala problem s jemnymi a rychlo padajucimi mihalnicami a teraz po polroku mozem povedat, ze mihalnice mi zosilneli, jednak su hrubsie ale hlavne nevypadavaju ako na zaciatku. Nemam problem ani s citlivostou, nemam zacervenale oci. Urcite odporucam.
Po 3 mesiacoch každodenného používania som si nevšimol žiadny účinok - je to len gél a to je všetko.
No, nemôžem o tom povedať nič dobré ani zlé. Neočakával som zázraky a presne to aj bolo. Je to pekný produkt, ale bohužiaľ, neprináša veľa výsledkov.
Bola som milo prekvapená, podľa zloženia som vedela, že žiadne rastové "zázraky" čakať nemám (s porovnaním s drahými sérami na mihalnice, čo sú na trhu). Používam od januára/februára a ten rozdiel ! Aj mihalnice aj obočie mám výrazne hustejšie, treba to ale používať každý deň, aby ste po týždni videli výsledok. Síce nemám chĺpky dlhšie, ale zato oveľa silnejšie, pevnejšie a hustejšie. Má to priesvitnú gélovú konzistenciu, vôbec nedráždi oči.
Toto sérum som si kúpila asi pred mesiacom a môžem povedať len chvály. Každý deň používam umelé mihalnice a niekedy si tie svoje prirodzené vytrhnem, ale s týmto sérom mi mihalnice veľmi rýchlo dorastú a zdajú sa mi silnejšie a hustejšie. Už tak často nevypadávajú, som s týmto produktom veľmi spokojná, určite si ho kúpim znova!!!
Aplikátor s kefkou je veľmi praktický a produkt obsahuje veľké množstvo, ktoré vydrží dlho. Nemá žiadnu výraznú vôňu a konzistencia je ako ľahké tekuté olejové sérum. Neposkytuje síce výrazný účinok, ale mihalnice vyzerajú vyživené a držia si tvar po celý deň, čím vytvárajú mierne „mokrý“ efekt. Nerada si nanášam maskaru, takže séra ako toto sú perfektné na zvýraznenie ich prirodzeného vzhľadu a na zvýraznenie mojich očí. Vždy používam podobné produkty a moje mihalnice sú dlhé a husté – často dostávam komplimenty za to, aké krásne vyzerajú.
Zatiaľ som si nevšimla žiadne zmeny (začala som ho používať len nedávno), ale som s ním veľmi spokojná. Nemá žiadny zápach, nelepí, nedráždi a ľahko sa používa. Môžem ho len odporúčať.
Na oči si dávam sakra pozor a nekupujem si hocičo a keďže mi poslednú dobu začali vo veľkom padať a boli také riedke, tak som zvolila túto variantu a musím povedať , že neľutujem. Používam cca 2 týždne a je vidieteľný rozdiel. Mihálnice sú dlhšie ale aj pevnejšie a hustejšie.
Používam ho od februára, takže môžem povedať, že sérum stojí za tie peniaze. Samozrejme, nie je tam žiadny nereálny wow efekt, keďže môj pôvodný stav (moje mihalnice pred použitím tohto séra) nebol v hroznom stave, takže by sa dal urobiť fantastický výsledok pred-po. Ale určite súhlasím s predchádzajúcimi recenziami, moje mihalnice sa trochu zhustli, zosilnili, predĺžili a to vzhľadom na to, že som niekedy vynechala 1-3 dni, teda som ho nepoužívala veľmi pravidelne. Príjemná textúra, neštípe v očiach, ak ho nerozmažete príliš blízko oka na sliznici :) Odporúčam.
Sérum používam 3 mesiace. Moje riasy boli hustejšie a silnejšie. Vyborny produkt za tu cenu, odporucam kazdemu. Veľmi ľahko sa nanáša a nespôsobuje podráždenie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.