Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá










Recenzie – 11
Už som si objednala druhý krát, je príjemný,ukludnujuci a ešte aj za rozumnú cenu.
Pomer cena kvalita, super, je to veľké balenie vydrží to na dlhší čas, pekne dočisti pleť a prípravi na ďalšie produkty 🥰
Veľmi dobre pripravuje pokožku na produkty
Je to produkt, ktorý si dobre plní svoju úlohu. Nesťahuje pokožku, ale ju skôr zjemňuje a pripravuje na nanesenie ďalšieho produktu.
Po naneseni je toner prijemny, ma jemnu nevtieravu vonu. Plet po naneseni je hladka, rychlo sa vstrebe a plet je pripravena na dalsi krok v starostlivosti. Kupila som prvy krat a som s nim zatial spokojna.Balenie je dost velke.
Dala som dokopy takmer celé balenie a používam ho ráno aj večer a vydrží dlho. Je účinný a čo je najdôležitejšie, nepáli a to mám citlivú pokožku. Nevysušuje pokožku, naopak, po vyčistení ju príjemne osvieži.
Toto je prvýkrát, čo som si kúpil tento toner. Bol to fantastický objav. Hydratačné a nelepivé. Okamžite sa vstrebáva. Pokožka je okamžite veľmi jemná a hladká. Je super kúpim si ho znova.
Tento toner kupujem už druhýkrát, som s ním veľmi spokojná. Po umytí vždy veľmi vysuší pokožku, používam ho aj na tvár, aj na ruky. Vynikajúco hydratuje, nelepí, rýchlo sa vstrebáva. Drahší som neskúšala, neviem porovnať. Tento ale plne plní svoju funkciu a meniť ho zatiaľ nechcem. Mimochodom, vydrží dlho. Odporúčam, ak je pleť náchylná na suchosť.
Vôbec nedráždi pokožku, naopak si skvele hydratuje a zanecháva pleť hebkú a žiarivú. Vôňa je ľahučká, príjemná.
Dobre čistí a pokožka nieje po ňom napnuté ale prijemne hydratovaná. Vôňa je tak európsky blízka.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.