Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá



Recenzie – 2
toner je príjemný, nemá ostrý nepríjemný zápach, zdá sa mi povedomý, pripomína mi detský šampón z detstva, pokožku hydratuje a dodáva jej sviežosť)
Po vyčistení pleti olejom a penou je toto tonikum presne to, čo pleť potrebuje. Má jemnú vôňu, je jemný k pokožke, perfektne sa vstrebáva a mojej pleti veľmi vyhovuje. Je to veľmi dobrý základ pred sérom.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.