Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 23
Celkovo som s týmito produktmi veľmi spokojná. Mám mastnú pleť a celá táto rada mi vyhovuje skvele. Odporúčam ju každému, kto má s mastnou pleťou problém.
Mám 50 rokov. Mám zmiešanú pleť a od mladosti mám vážny problém so seboreou na tvári, náchylný k zápalom a tiež mám pleť s cievkami (cirkus!). Kozmetika z tejto rady má úžasnú, jemnú vôňu, skvelé balenie, vynikajúci účinok a čo je najdôležitejšie, vyriešila problém môjho neustále lesklého čela a nosa! Som spokojný a odporúčam ich.
Skvelý toner na matnú pleť, používam každý deň a výsledok je vidieť. Má dokonalú vôňu.
Tento produkt som si kúpila 2x, je to veľmi dobré tonikum, ktoré upokojuje pokožku, zanecháva ľahký pocit, veľmi príjemne vonia... používam ho už takmer dva roky, mám mastnú pleť so sklonom k akné, po r. Začala som ho používať, pleť už nie je taká mastná a pri podráždení sa veľmi rýchlo upokojí. Odporúčam tento produkt a hlavne ďakujem sestrám za to, ako produkty zabalili a ako rýchlo dorazil.
Tento toner má jemnú vôňu Je veľmi hydratačný, upokojujúci a jemný k pokožke tváre. Spolu s ním používam aj Frudia gélový krém a občas nejaký aha/bha toner. Pri pravidelnom používaní a samozrejme dvojitom čistení pleti pred tým budú póry menej viditeľné.
práve používam tento toner na mastnú pleť s rozšírenými pórami. Toner je veľmi príjemný, vodový. Pleť je po ňom napnutá a póry sa stiahnu. No počas dňa sa pleť stále mastí. Toner používam aj s kreémom z tejto rady. Produkt by som si zakúpila znova ale nie kvôli sľubujúcim účinkom.
Veľmi príjemný toner. Pleť po ňom ostáva jemná, upokojená a hydratovaná. Super pre mastnú a citlivú pleť. Odporúčam.
Príjemne vonia, ako celá táto hroznová rada.Rýchlo sa vstrebe, pleť je po ňom hebká, nedráždi.
To naozaj nie je pre mňa. Mám dojem, že u mňa neplní svoju funkciu. Nepozorovala som žiadne stiahnutie pórov ani zníženie sekrécie mazu. Popravde, po použití mám často dojem, že sa objavia nejaké nedokonalosti. Celkovo by som si to znova nekúpil.
Tonikum s príjemnou vôňou a textúrou, ľahko sa vysúva z fľaštičky, moja citlivá, mastná pleť ho má veľmi rada. Určite nakúpim znova.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.