Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 15
Tento gél sa stal mojou stálicou a nosím ho so sebou aj do posilňovne. Po sprche mám rada ten pocit sviežosti a práve tento produkt mi ho vždy dodá – koža je hydratovaná, príjemná na dotyk a cítim sa jednoducho „fresh“. Má gélovú, ale skôr vodnatejšiu konzistenciu, vďaka čomu sa veľmi ľahko rozotiera a rýchlo vstrebáva. Veľkým plusom je, že vôbec nelepí – ani počas nanášania nemám nepríjemný lepkavý pocit na rukách. Bonusom je nádherná vôňa, ktorá spríjemňuje každé použitie. Za mňa veľká spokojnosť a určite ho kúpim znova.
Tento produkt ma veľmi pekne prekvapil. Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva, vôbec nelepí a pokožku krásne upokojí. Používam ho na telo, hlavne keď mám suchú alebo podráždenú pokožku, a vždy je po ňom jemná a hydratovaná. Vôňa broskyne je príjemná a nie umelá. Mist beriem skôr ako doplnok – je super na rýchle osvieženie počas dňa, ale gél je za mňa hlavná hviezda. Za tú cenu je to fakt top a určite si ho kúpim znova
Milujem ho - je ľahký a veľmi rýchlo sa vstrebe. Používam hlavne na nohy po holení alebo na telo po peelingu. Za chvíľu sa môžem obliekať. Vôňa je príjemná, svieža.
Používam ho už viac ako rok - poskytuje pleti naozaj príjemnú hydratáciu, je ľahký a nádherne vonia🥰všetky odporúčania
Určite ho odporúčam! Gélová konzistencia je veľmi príjemná, jemná a nádherne vonia. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku osvieženú. Pre mňa bol perfektný na použitie cez noc alebo po dni strávenom na slnku, kde som videla, ako moje opálenie bledne už po dvoch dňoch.
Musím povedať, že pri kúpe tohto gélu som nemala žiadne extra očakávania. Avšak už po prvom použití mi doslova odpálilo dekel v tom najlepšom zmysle slova! Láska na prvý dotyk! Ľahká textúra, s mierne chladivým účinkom, čo je v týchto teplotách viac než žiadúce. Príjemná a nevtieravá vôňa broskyne...a moje nôžky sa pri dotyku cítia ako po nejakej vyhladzujúcej procedúre 💗💗... pri ďalšom nákupe si idem rovno urobiť ďalšiu zásobu 😍🤩🥰💪🍑🍑
Za mňa jednoznačne dobrá investícia. Mám typ pleti soobooji (t.j. nadmerne mastniaca sa pleť z dôsledku dehydratácie) a poviem vám, že nič lepšie som ešte nemala! Nanesiem si ženšenovú esenciu, sérum Madagascar Centella ampoule, no a nakoniec tento Frudia gél. Produkty sa snažím vrstviť pokým sa celé nevpijú do pokožky a moja pleť je na tom naozaj lepšie 😍 Na čele sa nemastím už takmer vôbec a v záhyboch okolo nosa trochu ale je to prirodzené. Takže ak máte rovnaké problémy s pleťou, určite to skúste. A ak ho použijete samostatne, tak má veľmi príjemný, chladivý a ukĺudňujúci efekt, čo hlavne v lete padne vhod! 💕
Gél sa rýchlo vstrebáva, je hydratačný a osviežujúci, skvelý pre rannú rutinu pred spaním.
Bol som veľmi sklamaný žiadne hydratovanie, chápem, že je to gél, ale konzistencia je lepkavá
Broskyňová vôňa je fenomenálna, jednoducho skvelá. Hydratuje skutočne dobre. Veľmi odporúčam zvlášť na leto- hľadala som produkt, čo by som mohla používať na každodennú hydratáciu a zároveň taký, aby nebol mastný a hutný, teda ideálny pre letné obdobie. Inak používam len na noc.. a to na tvár aj telo a som veľmi spokojná. Než zakúpim znova, asi vyskúšam ešte podobné varianty od tejto značky.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.