Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 180
Má príjemnú vôňu a veľmi rýchlo sa vstrebáva.
Perfektný opaľovací krém. Úžasne hydratačný opaľovací krém zanecháva na pokožke pekný lesk. Nezanecháva biely film.
Tento sa stal jedným z mojich najobľúbenejších. Vyskúšala som už veľa kórejských opaľovacích krémov, ale tento je zatiaľ najlepší! Rýchlo sa vstrebáva a naozaj sa vstrebáva, nezanecháva mi tvár lepkavú a dodáva mojej pleti naozaj pekný lesk.
Veľmi dobrý opaľovací krém, oveľa lepší ako jeho oranžový náprotivok! Je ľahký, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva lepkavý pocit, no zároveň mi trochu hydratuje tvár. Dá sa naň pekne nanášať make-up, pleť mi po ňom nepôsobí vylepšene, čo si zaslúži extra body. Odporúčam ho, aj kvôli cene!
Vyhodili sa mi po ňom na dovolenke akne po celej tvári, dermatologička mi povedala, že by sa mali používať skôr fluidove opaľovacie krémy, toto je vraj príliš hutné a upcháva to póry.
Za túto cenu super SPFko, používam primárne na krk a robí vláčnu a jemnú pokožku, má príjemnú vôňu, no niekomu by mohla na tvári parfumácia prekážať. Má trochu hutnejšiu konzistenciu, takže pri mastnej/zmiešanej pleti by som tento krém preferovala skôr na zimu. :)
Toto je môj obľúbený spf ❤️ vyskúšala som viacero produktov aj od iných značiek ale stále sa vraciam k tomuto. Je veľmi fajný, hydratačný, vôňa mi vyhovuje. Mám suchú pleť a po nanesení tohto spf mám celý deň pocit hydratovanej pokožky. Je to veľa muziky za málo peňazí.
Skvelé SPF - hutnejšie ale dobre sa rozotiera aj vstrebáva, nezanecháva žiadne biele stopy, nežmolkuje. Má príjemnú vôňu. Používam hlavne na krk a dekolt, pretože je to mastnejší a hutnejší krém. Cenovo je to veľmi výhodné. ;) Pravidelne kupujem a odporúčam.
SPF je mierne hutnejšie... keď som si ho dala na seba, bola to najskôr katastrofa (bála som sa, že som si toho dala veľké množstvo) - bola som celá biela. Ale trpezlivo som si to "blendovala" a krásne sa to vstrebalo, bez bielej stopy. Krásny glow nelepivý finish mi to nechalo. Jednu hviezdičku dávam dolu, lebo mne osobne krém príde hutnejší a ťažší, ja mám veľmi mastnú pleť a mne to nevyhovovalo. Za tú cenu ale bomba ! Používam skôr na krk, dekolt a ruky.
najlepšie spf. mám zmiešanú, skôr mastnejšiu pleť a toto spf mi úplne vyhovuje. nie je mastné a krásne vonia
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.