Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 26
Moje prvé sérum od tejto značky, od ktorého som očakávala hydratáciu ale nejako ma tento produkt neohúril. Ma naozaj príjemnú vôňu, ktorá je ale veľmi výrazná, preto sa nemusí páčiť každému. Konzistenica príjemná, dobre sa nanáša ale ani po dlhšom používaní nevidím zmeny.
Bohužiaľ, toto sérum ma sklamalo. Moja pleť nebola vôbec dostatočne hydratovaná a po aplikácii bola dosť suchá. Navyše, vôňa mi bola veľmi nepríjemná, čo robí celkový zážitok menej príjemným.
Napriek tomu ze toto serum používam krátko sú vidieť menšie zmeny v mojej pleti. Pleť je upokojena a hlavne hydratovana! Krásne sa produkt vsal do pleti a následne nanášanie krému je jednoduché s čím som mala veľa krát problém.
Skvele hydratuje moju vysušenú pleť po zime. Používam spoločne s esenciou od rovnakej značky. Len sa mi veľmi nepáči vôňa :)
Z tohto produktu som nadšená. V zime sa moja suchá pleť veľmi dehydruje a BH1 sa ľahko naruší a všetko ma potom dráždi. Sérum Haruharu okamžite upokojuje a hydratuje pleť. Hydratačný účinok trvá dlho. Pleť je viditeľne zjemnená a uvoľnená – pocit napätia mizne. Toto nie je len bežné sérum s kyselinou hyalurónovou, pretože obsahuje aj fermenty. Vďaka tomu sa kyselina hyalurónová môže „napiť“ a funguje oveľa efektívnejšie. Sérum je mliečne, s konzistenciou kávovej smotany. Tri dávky zobrazené na fotke mi vystačia na celú tvár a dekolt. Prišlo továrensky zabalené a má dlhú dobu spotreby – Ksisters predáva čerstvú kozmetiku. Určite si ho kúpim znova a odporúčam ho aj vám ako sestra. 😀❤
Napokon sérum, ktoré hydratuje moju vysušenú pleť a dá sa dať aj okolo očí, kupujem si rovno niekoľko balení do zásoby A idem vyskúšať ďalšie produkty od tejto značky
Serum objednávam druhý krát,pleť som nikdy nemala lepšiu.
Odkedy používam sérum, moja pleť je ako z gumy, veľmi jemná, pružná. Veľmi pekne vonia, už sa neviem dočkať, kedy ho použijem, pretože mám pocit, akoby ho moja pleť pila. Nie je lepkavé, nie je uviaznuté, je matné. Používam ho ráno/večer, dúfam, že splní moje očakávania, pretože si ho naozaj chcem zamilovať🙏
Haru haru značku zbožňujem. A toto sérum je láska, milujem ten pocit na tvári po nanesení a tá vôňa, taká zvláštna zemitá, veľmi mi to vonia. Zanecháva pleť hydratovanú, vyhladenú, som s ním veľmi spokojná.
Super sérum používam len krátko ale už teraz môžem povedať, že krásne hydratuje pokožku. Pekná bylinková vôňa niekomu to môže vadiť ale za mňa je to v poriadku. Určite toto sérum stoji za vyskúšanie .
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.