Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 5
Veľmi fajn prípravok aj keď vôňa nič moc, mne skôr smrdí. Účinok ešte neviem posúdiť, používam krátko.
Rozhodla som sa vyskúšať niečo nové a značku mám rada, tak som siahla po tomto produkte. Som nadmieru spokojná ☺️ v kombinácii s krémom (na foto.), tiež od tejto značky, funguje esencia výborne. Na pleti zanechá príjemny pocit a krém sa vďaka nej ľahko rozotiera a vstrebáva.
Ideálny na každodenné použitie pod krém, má jemnú vôňu. Moja pleť je hydratovanejšia.
Výborná esencia, nevysušuje, pekne vonia, robí to, čo sľubuje. Používam po toneri, stačí jedno stlačenie pumpičkou do dlane a rozotrieť.
Naozaj vynikajúci. Po použití tonika sa rýchlo vstrebe a pripraví pleť na krém.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.