Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 64
Mám starnúcu a veľmi citlivú pleť, ktorej vždy chýba hydratácia a veľmi ľahko sa podráždi. Gél mi perfektne vyhovuje. Stále trochu spevňuje pleť, ale nie kriticky. Super je, že po týždni používania bola pleť ako hodváb, veľmi jemná a príjemná na dotyk. Gél veľmi dobre pení, pri dávkovaní treba byť veľmi opatrný, pretože je veľmi tekutý a ľahko sa ho vytlačí priveľa.
Túto značku mám rada. Mám aj toner z tejto rady a super. Je bez parfumov a jemný. Po aktivovaní rukami sa napení.
Vhodný na suchú pleť, nevysušuje, odporúčam 👍🏼
Príjemný čistiaci gél, bez parfurmácie, nedráždi, vhodné aj na suchú pleť.
Gél je naozaj výborný. Má špecifickú "vôňu", keďže je neparfumovaný. Musela som si na ňu najprv zvykať, ale pocit po vyčistení je úžasný. Pleť je hebká, svieža, vypnutá. Určite v mojej rutine zostane.
Takže, ako už názov napovedá, toto je najlepší ranný umývací gél, aký som kedy použila. Zanecháva ma po ňom čistú, bez pocitu pnutia alebo sucha. Možno to znie ako klišé, ale naozaj sa neviem dočkať, kedy si s ním ráno umyjem tvár. Mám suchú až zmiešanú pleť, ktorá je náchylná na akné kvôli hormonálnej nerovnováhe, a naozaj mi udržiava pleť čistú. Momentálne používam už druhú tubu a používam ho už asi 6 mesiacov a vidím rozdiel v porovnaní s predchádzajúcim.
Jemny cistiaci gel, plet pekne vycisti a nevysusi 🙂
Kúpila som si tento umývací gél na tvár, pretože som naň počula skvelé recenzie. Bola som z neho nadšená a myslela som si, že to bude zázračný liek. Nie. Je to priemerný umývací gél na vodnej báze. Základná vôňa je trochu zvláštna, nie príjemná, nezanechala vo mne práve najhydratovanejší pocit, skôr mierne sťahujúci a počas používania som naozaj nepocítila žiadne pozitívne zmeny. Našťastie mi nespôsobil žiadnu škodu, nevytvorili sa mi po jeho používaní žiadne pupienky na tvári, pleť som potom nemala podráždenú, ale nepresvedčilo ma to, aby som si tento produkt kúpila znova. Samozrejme, toto sa líši od používateľa k používateľovi, niektorým to funguje a pre iných existujú lepšie alternatívy.
veľmi jemný, nedráždi, stačí ho iba trocha, bez parfumácie... ozaj výborný
Príjemný s ľahkou penou a úžasný po nanesení
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.