Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 102
Olej je ľahučký skôr vodový ale nie príliš nemá silnú vôňu, všetko pekne odstráni. Odporúčam!
Veľmi pekné zloženie, dobre a rýchlo odličuje, má príjemnú vôňu, vrelo odporúčam
Kúpené na skúšku a asi som našla nový obľúbený produkt. Pleť krásne odlíči a vyčistí, žiadna nepríjemná parfumácia
Príjemný produkt, ktorý dobre hrá s mojou zmiešanou pleťou. Krásne rozpustí všetok make-up, odstráni aj ďalšie nečistoty. Príjemná textúra produktu je veľké plus, nie je podľa mňa tak olejovitý ako niektoré iné produkty, ktoré som vyskúšala.
Tento čistiaci olej je veľmi dobrý! Odporúčam.
Ak máte suchú a veľmi citlivú pleť, ako ja, tento produkt je pre vás ideálny. Je veľmi príjemný a jemný na pokožke; nikdy som nezažila žiadne svrbenie ani pálenie. Veľmi dobre odstraňuje make-up a po zmytí zanecháva moju pleť jemnú. Po niekoľkých týždňoch používania som si tiež všimla, že póry na nose sú menšie a už nie sú upchaté. Je to veľmi kvalitný produkt; nečakala som také skvelé výsledky.
Použila som ho na dvojkrokové čistenie tváre, najprv na suchú tvár na 30 sekúnd, potom som ho na ďalších 30 sekúnd emulgovala s vodou a nakoniec som ako druhý krok použila umývací gél na tvár a napriek všetkému sa mi začali objavovať nedokonalosti, ktoré tam predtým neboli 🙁. Ale to som asi len ja. Čítala som pozitívne recenzie na tento olej v nádeji, že mi bude vyhovovať, ale bohužiaľ, asi to pre mňa nie je (mám suchú a citlivú pleť). Prešla som na micelárnu vodu, pretože som videla, že pekne odstraňuje SPF namiesto oleja. Samotný olej nijako nevoňal a mal veľmi príjemnú konzistenciu; spotrebovala som polovicu fľaštičky.
Naozaj veľmi dobrý čistiaci olej. Mám suchšiu, citlivejšiu pleť so sklonom k uzatvoreným komedónom a tento produkt mi naozaj vyhovuje. Používam ho večer pri čistení pleti ako 1. krok. Bez problémov mi odstráni aj SPF 50, pleť po ňom nie je suchá a napnutá. Mám už 3. balenie a zakúpim ho znova :)
Zatiaľ som použila päť rôznych olejov a tento sa mi páči. Mám mastnú, citlivú pleť so sklonom k akné a veľa čiernych bodiek na nose. Po použití oleja nemám suchú pleť a čierne bodky sa mi pekne vyčistili. Po použití sa mi neobjavili žiadne vyrážky!
Tento produkt som si kúpila už 2-krát a kúpim si ďalšie. Čistiaci olej je naozaj účinný pri odstraňovaní make-upu a opaľovacieho krému. Pri dlhodobom používaní som si všimla zmenšenie pórov a čiernych bodiek. Používam ho v kombinácii s gélovým čistiacim prostriedkom a zanecháva moju pleť jemnú a nie suchú.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.