Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá




Recenzie – 3
Z tohto produktu mám zmiešané pocity. Pri prvom použití zanechal dosť biely povlak, ale ten zmizne, keď ho nanesiem viac. Napriek tomu je trochu mastnejší ako to, čo som používala predtým. Celkovo to nie je zlé, len ho treba nanášať dôkladne.
Kúpila som si ho len tak, aby som ho vyskúšala a naozaj mi prospieva. Príjemná textúra, ľahko sa nanáša na pokožku. Odporúčam.
Krém sa veľmi dobre vstrebáva a nezanecháva mastný film. Má veľmi jemnú, sviežu vôňu.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.