Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 106
Výborný čistiaci olej, jeden z najlepších čo som kedy vyskúšala. Neštípe v očiach ani nerobí žiadny problém na pleti. Určite kúpim znova
Nepáčilo sa mi to. Vôňa nie je veľmi lákavá, aj keď to nie je problém. Strašne mi vysušoval pokožku a čierne bodky neboli dobre vyčistené. Mám mastnú pleť so sklonom k akné. Toto je prvýkrát, čo som zažila, že mi olej vysušuje pokožku.
Nechtíkový olej je skvelý na odličovanie a odstraňovanie SPF – všetko pekne rozpustí a po opláchnutí pleť necíti napätú ani podráždenú. Má ľahkú konzistenciu, dobre sa emulguje a zanecháva pleť jemnú a pohodlnú.
Mojej citlivej pleti sa produkty IUNIK veľmi páčili. Moja pleť sa pomaly, ale isto zlepšuje. Toto je moja prvá skúsenosť s profesionálnou starostlivosťou o pleť a s prvými výsledkami som veľmi spokojná.
Bez tohoto čistiaceho oleja mám hneď problémy s pleťou, skúsila som iného dodávateľa, nakoľko som bola mimo republiky a čistá katastrofa. Akonáhle som mala tento všetko sa začalo hojiť a problémy zmizli. S vodou sa mení na bielu emulziu. Vďaka zaň.. .
Najlepší odličovací olej nedráždi oči.
Obľúbený čistiaci olej. Nedráždi pokožku, neštípe v očiach, neupcháva póry, krásne odlíči aj vodeodolný makeup. Používam už 2. rok a nemám v pláne ho meniť. Stačí naniesť na suchú pleť, pomasírovať, s vlažnou vodou emulzifikovať, zmyť a dočistiť pleť čistiacim gélom/penou.
Dobre čistí, nepáli ma v očiach, ľahko sa nezmení na mliečnu textúru, ale som celkom spokojná s jeho čistiacim účinkom. Dokážem s ním odstrániť aj vodeodolnú maskaru.
Tento olej som si kúpila po tom, čo som v jednej z objednávok dostala vzorku. Páči sa mi vôňa, dobre zmýva ľahký mejkap. Nie je taký hustý ako napríklad od dr. ceuracle, takže na zmytie maskary potrebujete 2-3 stlačenia. Nedráždi pokožku ani neupcháva póry. Páči sa mi, odporúčam ho na používanie.
Olej skvele odstraňuje vodeodolný mejkap vrátane maskary! Pozitívne je, že má aj bezpečnostný uzáver, aby sa olej náhodou nevylial. U mňa nespôsobil žiadne reakcie.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.