Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 68
Mám citlivú aknóznu pleť a často spf krémy upchávajú póry. Tento je ľahký, ľahko sa vstrebe a na pleti ho necítite. Zatiaľ nepozorujem zlepšenie škvŕn po akné, ale to chce asi čas rádovo niekoľko mesiacov :)
Hneď po prvej aplikácii som bola ohromená!! Krém je taký ľahký, ľahko sa rozotiera a perfektne vyhovuje mojej zmiešanej pleti. Ďakujem veľmi pekne za tester a toto je môj nový krém na každodenné použitie s ochranným faktorom!!
Skvelý SPF pre citlivú pleť. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky, nezanecháva biely film. Hodí sa aj pod podkladovú bázu ❤️
Za mňa ide o jeden z najlepších opaľovacích kremov, pekne sa rozotiera, má príjemnú konzistenciu, neštiepe, nedráždi pleť a to mám citlivú a cievnu. Síce ako niekto písal, že po aplikácii sa pleť leskne, tak áno, ale po čase sa krém vstrebe a je skôr matný.
Tento opaľovací krém s SPF je naozaj fantastický – dobre chráni pleť, zjednocuje jej tón a dodáva jej zdravý vzhľad. Nespôsobuje žiadne vyrážky ani podráždenie, čo je pre mňa veľmi dôležité. Po jeho použití je moja pleť hladká, jemná a príjemná na dotyk. Dobre chráni pleť, zjednocuje jej tón a dodáva jej zdravý vzhľad.
Výborný. Používam ho už viac ako rok a nikdy nesklame. Veľmi dobre sa vstrebáva a nie je mastný. Ani po opätovnom nanesení na mejkap nezanecháva žiadne zvyšky. Odporúčam ho.
S mojou pleťou robí zázraky. Vďaka tejto vzorke túto značku vyskúšam prvýkrát. Krém je ľahký, nezanecháva lepkavý film a dokonca má mierne zmatňujúci účinok.
Tento SPF vrelo odporúčam, je ľahký, nezanecháva biely náter, neupcháva pleť, príjemne sa nanáša a nosí a veľmi dobre sa hodí k mejkapu, pretože sa nelepí 🔥
Krém má veľmi príjemnú konzistenciu (ani príliš hustý, ani príliš vodnatý), ľahko sa rozotiera a je úplne nebadateľný. Dobre hydratuje. Neupcháva póry ani nezanecháva biely film. Na mojej mastnej/zmiešanej pleti je po nanesení mierne viditeľný (aj keď si myslím, že vyzerá dobre a prirodzene), ale tento efekt časom mizne. Myslím si, že krém je vhodný na všetky ročné obdobia.
Krém je dobrý, ale neviem, prečo končeky tak rýchlo schnú, iné krémy tento účinok nemajú.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.