Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 9
Krém má príjemnú, hustú, gélovú konzistenciu. Pri nanášaní sa neroztiera. Zdá sa byť veľmi hydratačný a výživný... Zaujímalo by ma však, či je to len vysokým obsahom silikónu a okluzívnym efektom, keďže hydratácia zrejme dlho nevydrží. Po zmytí zostáva očné okolie nezmenené, a to ani pri pravidelnom používaní. Cez deň funguje dobre pod mejkap, pod korektorom vytvára ochrannú vrstvu proti vysušovaniu, vďaka čomu očné okolie dlhšie vyzerá lepšie a vrásky sú menej viditeľné. Zase silikón? V noci funguje dobre aj ako maska cez séra alebo iné produkty. Samotný krém nie je dostatočne hydratačný. Pravdepodobne opäť silikón. Je dlhotrvajúci, balenie je veľké a ľahko sa používa. Nemôžem ho však používať neustále. Všimla som si zvýšenú citlivosť očí po niekoľkých použitiach, vo dne aj v noci :/ Po nanesení tohto krému ma štípu pery (!), aj keď nie sú suché alebo poškodené. Niečo nie je v poriadku s tými zložkami pre zrelú a citlivú pleť :/ Asi si ho znova nekúpim.
Toto je pravdepodobne môj najlepší očný krém. Je vyživujúci a super hydratačný. Je nepravdepodobné, že by vyhladil vrásky alebo odstránil tmavé kruhy pod očami, ale určite mi pleť spevní.
Krém som zakúpila opakovane. Mám 50 rokov. Krém je celkom výživný a veľmi príjemný. Veľmi kvalitný produkt.
Krém je veľmi fajn, neparfumovaný, pekne hydratuje očné okolie. Milujem na ňom tiež to, že aj keď ide primárne o očný krém, vyhovuje aj zvyšku mojej tváre a nezhoršuje mi akné.
Krém je dosť hustý, dobre sa vstrebáva a pokožka zostáva hydratovaná. Veľmi efektívne.
Veľmi dobrý krém, super hydratuje a napína pokožku pod očami, nedráždi a rýchlo sa vstrebáva
Dlho som si vyberala očný krém, pretože som si začala všímať drobné vrásky a tmavé kruhy a zastavila som sa pri tomto produkte s propolisom. Je to veľmi chladivý, výživný krém, nezanecháva žiadne zvyšky, dobre sedí na pokožke, nepáli. Balenie je dobré, veľmi ekonomické, vydrží dlho. Určite odporúčame!
Krém je veľmi ľahký, ľahko sa nanáša a vstrebáva. Konzistencia je trochu gélová, pokožku pod očami mi pekne hydratoval. Veľmi efektívne. Radšej kúpim znova.
Veľmi príjemný krém pod oči. Používam ho na noc, aby pleť dostala extra hydratáciu. Pri množstve očných krémov mám pocit, že skôr vysušujú, pri tomto nie. Balenie je veľké, takže dlho vydrží. Palec hore!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.