Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Recenzie – 5
Tento krém mi odporučili v kamennej predajni a je naozaj dobrý a pleť je po ňom hydratovaná. Taktiež pleť spevňuje a je na dotyk veľmi príjemná. Už mám druhé balenie a som s ním veľmi spokojná. Odporučila som ho aj známym a rovnako sú s ním veľmi spokojní. Cena je taktiež super. Za mňa určite odporúčam.
Skvelý krém, používam ho na noc, zažila som aj spevňujúci efekt! Veľmi dobrá textúra. Len nie som spokojná s vôňou, ale za tú by som hviezdu neubrala.
Ľahký a hlboko hydratačný, veľmi príjemný produkt
Rýchlo vstrebateľný, neparfumovaný a dobre sa rozotiera + je vegánsky
Vyborny krem. Dobre hydratuje, rychlo sa vpyje a plet sa po nom neleskne. Mam uz 3 balenie. Je bez parfumacie a nedrazdi plet. Mam zmiesanu plet a krem mi vyhovuje v chladnejsiom obdobi alebo ako nocny krem. Zaroven bol skvely aj na vysusenu plet v lete pocas dovolenky alebo po ilovej maske. Ma krasny skleneny obal a prijemnu cenu. Odporucam od nich aj zlte serum.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.