Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Tento preklad bol vytvorený pomocou umelej inteligencie, preto sa môžu vyskytnúť drobné nepresnosti 😌
Vaše super fotky a videá










Recenzie – 11
Za mňa nie. Keďže mám mastnú pleť tak mi nevyhovuje - ale ak má niekto suchú pleťje to ok. Hlavne sa zle rozotiera, je zbytočne hutný a zanecháva na oblečení a napr. kabelke alebo v aute biele fľaky. Treba asi počkať niekoľko minút než sa vstrebe. Zložením je dobrý ale druhýkrát už nie
Tento opaľovací krém s aloe vera od Kkul je naozaj skvelý! Je veľmi príjemný na pokožku a má jemný, upokojujúci účinok. Jedinou nevýhodou, a preto som mu dala jednu hviezdičku, je, že si musíte dávať pozor na množstvo, ktoré nanášate. Ak nanesiete priveľa produktu, môže vám na tvári zanechať mierne zelenkastý nádych. Celkovo je to skvelý opaľovací krém, ak sa ho naučíte správne dávkovať!
SPF sa rozotiera ťažšie, dlho trvá kým sa vstrebe, ostáva biely finiš, druhýkrát by som si ho už nekupila
Ťažko sa rozotiera a vstrebáva, zanecháva lepkavý zvyšok a po 20 minútach čakania pred nanesením make-upu zanecháva na obočí biely zvyšok, ktorý sa nedá rozotrieť ani vstrebať. Mám zmiešanú pleť, takže by mohol byť dobrý pre suchú pleť.
Ako dievča s hnedou pokožkou je tento opaľovací krém pre mňa nie. Dievčatá s hnedou, opálenou a tmavšou pleťou by si ho nemali kupovať, ak nechcete mať biely odtieň. Keď si nanášam opaľovací krém, používam primerané množstvo na ochranu tváre a krku. Keď som použila tento opaľovací krém, bolo ťažké ho rovnomerne rozotrieť a naniesť na pokožku, čo mi vytvorilo popolavú vrstvu. Mám tiež zmiešanú pleť, takže krém sa mi zdal dosť ťažký a oči ma dráždili, preto sa vyhýbajte nanášaniu okolo očí. Nakoniec je mierne parfumovaný, ale trvá dlhšie, kým sa nanesie, čo ma rušilo. Opaľovací krém by však mohol fungovať na svetlých pletiach. Skúsila som ho s malým množstvom na ruke a zjednotilo to, dodal mi lesk, ale stále je viditeľný mierny biely odtieň. Použitie malého množstva mi neposkytne dostatočnú ochranu, takže je na tvári nepoužiteľný. Namiesto toho si ho na ruky nanesiem na vonkajšie aktivity.
Krém zanecháva mastnú a hoooodne bielu vrstvu na pokožke. Nedokážem si predstaviť, že by som mohla naniesť potrebné množstvo tohto krému na tvár, nieto ešte použiť tento krém pod make up. Na fotke som použila iba malé množstvo krému, na tvár bežne používam viac, aby som dosiahla dostatočnú ochranu. Skúsim ho potrebovať ako spf na telo aj keď sa obávam, že by som si ušpinila oblečenie.
Krém je pre mňa hustý a ťažký, ťažko sa rozotiera po pokožke. Po nanesení zanecháva na pokožke bielu vrstvu, ktorá sa neskôr vstrebe. Bohužiaľ, na čele som od neho mala aj po hodinách biele fľaky, nevstrebal sa mi poriadne do pokožky.
Krém nie je ťažký ani mastný. Je jemný a nevyžaduje veľa aplikácie. Je vhodný na použitie pod mejkap.
Prijemne spf aj keď mala som už aj lepšie Môže to byť aj tým že preferujem ľahšie spf na tvár
Ľahké zloženie, spočiatku zanecháva na pokožke biely odtieň, ale po vmasírovaní sa rýchlo vstrebáva a poskytuje žiarivý efekt po celý deň. Má veľmi upokojujúci a príjemný účinok na citlivú pokožku.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.