Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček
sk
Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček Double Dare OMG! Hair Band

Ksisters Try SetsA'pieu Icing Milk Pack (Sada)

20.44 €
16.99 €

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
20.44 €
16.99 €
Popis
Pre milovníkov mliečnych krabičiek od značky A'pieu sme zozbierali masky z tejto rady do sady. Kúpou tejto sady si zabezpečíte zásobu masiek a aj ušetríte nejaké peniaze. Upozorňujeme, že v súprave je až 14 masiek! Sada obsahuje (po 2 ks): ⭐️ Тextilná maska na tvár Banana Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Coconut Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Coffee Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Green Tea Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár White Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (2 ks)
Тextilná maska na tvár Banana Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-banana?sku=2100554 Тextilná maska na tvár Coconut Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coconut-milk?sku=2100550 Тextilná maska na tvár Coffee Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-coffee-milk?sku=2100551 Тextilná maska na tvár Green Tea Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-green-tea?sku=2100552 Тextilná maska na tvár White Milk One-Pack https://ksisters.sk/en/product/apieu-milk-one-pack-white-milk?sku=2100576 Тextilná maska na tvár Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong https://ksisters.sk/en/product/apieu-icing-sweet-bar-sheet-mask-hanrabong?sku=2100560
Prečítať viac
Pred použitím každej masky musí byť pokožka dobre pripravená: vyčisti ju gélom alebo tonerom, tónizuj a vysuší. Potom môžeš masku naniesť na tvár, nechať pôsobiť 15 - 20 minút. Esenciu, ktorá zostane najlepšie vmasírovať do pokožky ľahkými pohybmi, ale nezmývať.
Pre milovníkov mliečnych krabičiek od značky A'pieu sme zozbierali masky z tejto rady do sady. Kúpou tejto sady si zabezpečíte zásobu masiek a aj ušetríte nejaké peniaze. Upozorňujeme, že v súprave je až 14 masiek! Sada obsahuje (po 2 ks): ⭐️ Тextilná maska na tvár Banana Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Coconut Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Coffee Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Green Tea Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár White Milk One-Pack (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong (2 ks) ⭐️ Тextilná maska na tvár Icing Sweet Bar Sheet Mask Pineapple (2 ks)
FacebookGoogle