sk
Pri objednávke nad 45 € dostanete od nás ako darček Mizon Brow Styling Pencil

Ksisters Try SetsLebelage Solution Pack (Sada)

Vypredané
11 recenzie

Objem: Sada

Popis
Populárne masky Lebelage zo série Solution sú teraz v jednej sade. A za špeciálnu cenu. Všimni si, že v sade je 24 masiek! Sada obsahuje (po 3 ks): ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár Aqua Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s dreveným uhlím Charcoal Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​s uhorkou Cucumber Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​zo zeleného čaju Green Tea Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z perál Pearl Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z granátového jablka Pomegrante Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​s propolisom Propolis Solution Mask (3 ks) ⭐️ Tónovacia textílna...
Prečítať viac
Hydratačná textílna maska na tvár Aqua Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-aqua-solution-mask?sku=2099344 Hydratačná textílna maska na tvár s dreveným uhlím Charcoal Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-charcoal-solution-mask?sku=2099352 Hydratačná textílna maska na tvár ​​s uhorkou Cucumber Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-cucumber-solution-mask?sku=2099358 Hydratačná textílna maska na tvár ​​zo zeleného čaju Green Tea Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-green-tea-solution-mask?sku=2099397 Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z perál Pearl Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pearl-solution-mask?sku=2099409 Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z granátového jablka Pomegrante Solution Mask https://ksisters.sk/en/product/lebelage-pomegrante-solution-mask?sku=2099410
Prečítať viac
Pred použitím každej masky musí byť pokožka dobre pripravená: vyčisti ju gélom alebo tonerom, tónizuj a vysuší. Potom môžeš masku naniesť na tvár, nechať pôsobiť 15 - 20 minút. Esenciu, ktorá zostane najlepšie vmasírovať do pokožky ľahkými pohybmi, ale nezmývať.
Populárne masky Lebelage zo série Solution sú teraz v jednej sade. A za špeciálnu cenu. Všimni si, že v sade je 24 masiek! Sada obsahuje (po 3 ks): ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár Aqua Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s dreveným uhlím Charcoal Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​s uhorkou Cucumber Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​zo zeleného čaju Green Tea Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z perál Pearl Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár s výťažkom z granátového jablka Pomegrante Solution Mask (3 ks) ⭐️ Hydratačná textílna maska na tvár ​​s propolisom Propolis Solution Mask (3 ks) ⭐️ Tónovacia textílna maska na tvár Vitamin Solution Mask (3 ks)