Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček
sk
Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček Double Dare OMG! Hair Band

Ksisters Try Sets[Sada masiek] Akné (Sada)

24.13 €
19.99 €

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
24.13 €
19.99 €
Popis
Tvoj neriešiteľný problém s akné je riešiteľný! Predstavujeme ti sadu masočiek, ktoré pomôžu sa zbaviť ich. Vybrali sme tie možnosti, ktorých cieľom je zbaviť tvoju tvár nepríjemných akné a podráždenia pokožky. Táto sada sa skladá z 10 masiek, ktoré zvlhčujú, revitalizujú, vyrovnávajú tón, upokojujú a odstraňujú začervenanie, čistia a sťahujú póry, navyše pôsobia protizápalovo a tonizujú pokožku, dezinfikujú a liečia. Nestrácaj čas hľadaním vhodných produktov - všetko sme už pripravili. U nás budeš môcť aj ušetriť peniaze, sada bude lacnejšia skoro o 10 Eur než nákup všetkého zvlášť a čo je najdôležitejšie - zabudnite na nedokonalosti pleti! Zabudnúť na akné Vám pomôžu: 💫 Osviežujúca pleťová maska Acwell Super-Fit Clear Mask (1 ks) 💫...
Prečítať viac
Acwell Super-Fit Clear Mask Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/acwell-super-fit-clear-mask?sku=2101099 . Skin79 Animal Mask Mouse Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/product/skin79-animal-mask-mouse . Too Cool For School Egg Cream Mask Pore Tightening Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/too-cool-for-school-egg-cream-mask-pore-tightening?sku=2100008 . Lebelage Propolis Solution Mask Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/lebelage-propolis-solution-mask?sku=2099370 . Petitfee & Koelf Blackhead Melting Mask Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-blackhead-melting-mask?sku=2101581 . Tony Moly Egg Pore Nose Pack Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-egg-pore-nose-pack?sku=2099877 . I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Pore Care Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/im-sorry-for-my-skin-jelly-mask-pore-care?sku=2099770 . Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/petitfee-koelf-centella-clearing-spot-patch?sku=2101578 . Etude House Therapy Air Mask Tea Tree Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/etude-house-therapy-air-mask-tea-tree?sku=2101029 . Benton Aloe Soothing Mask Pack Celý zoznam nájdete tu https://ksisters.sk/en/product/benton-aloe-soothing-mask-pack?sku=2100633
Prečítať viac
Aby esencia z masiek prenikla hlboko do epidermy a začala pracovať, musíš dobre pripraviť svoju tvár. Na začiatok je potrebné pokožku dôkladne vyčistiť gélom, vysušiť a potom naniesť na suchú pokožku. Masku drž 10-15 minút, potom ju odstráň, neoplachuj ju. Ľahkými pohybmi vmasíruj zvyšnú esenciu do pokožky. Nechaj úplne vstrebať.
Tvoj neriešiteľný problém s akné je riešiteľný! Predstavujeme ti sadu masočiek, ktoré pomôžu sa zbaviť ich. Vybrali sme tie možnosti, ktorých cieľom je zbaviť tvoju tvár nepríjemných akné a podráždenia pokožky. Táto sada sa skladá z 10 masiek, ktoré zvlhčujú, revitalizujú, vyrovnávajú tón, upokojujú a odstraňujú začervenanie, čistia a sťahujú póry, navyše pôsobia protizápalovo a tonizujú pokožku, dezinfikujú a liečia. Nestrácaj čas hľadaním vhodných produktov - všetko sme už pripravili. U nás budeš môcť aj ušetriť peniaze, sada bude lacnejšia skoro o 10 Eur než nákup všetkého zvlášť a čo je najdôležitejšie - zabudnite na nedokonalosti pleti! Zabudnúť na akné Vám pomôžu: 💫 Osviežujúca pleťová maska Acwell Super-Fit Clear Mask (1 ks) 💫 Pleťová maska Skin79 Animal Mask Mouse (1 ks) 💫 Krémová textílna maska na tvár na tvár Too Cool For School Egg Cream Mask Pore Tightening (1 ks) 💫 Hydratačná textílna maska na tvár ​​s propolisom Lebelage Propolis Solution Mask (1 ks) 💫 Topiaca sa maska Petitfee & Koelf Blackhead Melting Mask (1 ks) 💫 Sádra-maska na nos Tony Moly Egg Pore Nose Pack (1 ks) 💫 Textílna maska na tvár I’m Sorry for My Skin Jelly Mask Pore Care (1 ks) 💫 Liečivé náplasti Pyunkang Yul ACNE Spot Patch Super Thin (1 ks) 💫 Ultratenká pleťová maska s výťažkom z čajovníka Etude House Therapy Air Mask Tea Tree (1 ks) 💫 Zvlhčujúca textílna maska na tvar s aloe Benton Aloe Soothing Mask Pack (1
Prečítať viac
FacebookGoogle