Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček
sk
Pri objednávke nad 39 € dostanete od nás ako darček Heimish All Clean Foam

Ksisters Try SetsTony Moly I'm Pack (Sada)

16.00 €
11.99 €
1 recenzie

Objem: Sada

Sada
Objem: Sada
16.00 €
11.99 €
  • Packeta Výdajné miesta: do 23 € - 1,50 €, nad 23 € je zadarmo. Do 2 pracovných dní
  • Kuriér Packeta: do 29 € - 2,45 €, nad 29 € - zadarmo. Do 2 pracovných dní
  • Kuriér GLS: do 29 € - 2,90 €, nad 29 € je zadarmo. Do 2 pracovných dní
  • Výdajné miesto GLS: do 29 € - 2,90 €, nad 29 € je zadarmo. Do 2 pracovných dní.

Na Ksisters môžete zaplatiť za svoju objednávku nasledujúcimi spôsobmi:

  • Platobná karta (online cez internet)
  • Na dobierku
Popis
Masky rady I'm Pack od značky Tony Moly sú teraz dostupné aj v sade. Je to výhodný nákup. Sada obsahuje: ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Pearl Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Zosvetľovacia textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Aloe Mask Sheet Moisturizing (1
Prečítať viac
Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-charcoal-mask-sheet?sku=2099858 Textílna maska na tvár I'm Pearl Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-pearl-mask-sheet?sku=2099857 Textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-rice-mask-sheet-brightening?sku=2099436 Textílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-lemon-mask-sheet?sku=2099443 Textílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-makgeolli-mask-sheet?sku=2099444 Textílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-pomegranate-mask-sheet?sku=2099445 Textílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-red-wine-mask-sheet?sku=2099446 Textílna maska na tvár I'm Teatree Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-teatree-mask-sheet?sku=2099447 Textílna maska na tvár I'm Avocado Mask Sheet Nutrition https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-avocado-mask-sheet-nutrition?sku=2100297 Textílna maska na tvár I'm Aloe Mask Sheet Moisturizing https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-aloe-mask-sheet-moisturizing?sku=2100296
Prečítať viac
Pred použitím každej masky musí byť pokožka dobre pripravená: vyčisti ju gélom alebo tonerom, tónizuj a vysuší. Potom môžeš masku naniesť na tvár, nechať pôsobiť 15 - 20 minút. Esenciu, ktorá zostane najlepšie vmasírovať do pokožky ľahkými pohybmi, ale nezmývať.
Masky rady I'm Pack od značky Tony Moly sú teraz dostupné aj v sade. Je to výhodný nákup. Sada obsahuje: ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Pearl Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Zosvetľovacia textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Aloe Mask Sheet Moisturizing (1 pc)
FacebookGoogle