sk
Pri objednávke nad 45 € dostanete od nás ako darček Missha Creamy Latte Cleansing Foam

Ksisters Try SetsTony Moly I'm Pack (Sada)

16.00 €
11.99 €
3 recenzie

Objem: Sada

Objem: Sada
16.00 €
11.99 €
Popis
Masky rady I'm Pack od značky Tony Moly sú teraz dostupné aj v sade. Je to výhodný nákup. Sada obsahuje: ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet (2 ks) ⭐️ Zosvetľovacia textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Tomato Mask Skin Glow (1 ks)
Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-charcoal-mask-sheet?sku=2099858 Textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-i-am-rice-mask-sheet-brightening?sku=2099436 Textílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-lemon-mask-sheet?sku=2099443 Textílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-makgeolli-mask-sheet?sku=2099444 Textílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-pomegranate-mask-sheet?sku=2099445 Textílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet https://ksisters.sk/en/product/tony-moly-im-red-wine-mask-sheet?sku=2099446
Prečítať viac
Pred použitím každej masky musí byť pokožka dobre pripravená: vyčisti ju gélom alebo tonerom, tónizuj a vysuší. Potom môžeš masku naniesť na tvár, nechať pôsobiť 15 - 20 minút. Esenciu, ktorá zostane najlepšie vmasírovať do pokožky ľahkými pohybmi, ale nezmývať.
Masky rady I'm Pack od značky Tony Moly sú teraz dostupné aj v sade. Je to výhodný nákup. Sada obsahuje: ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Charcoal Mask Sheet (2 ks) ⭐️ Zosvetľovacia textílna maska na tvár I'm Rice Mask Sheet Brightening (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Lemon Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Makgeolli Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Pomegranate Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Red Wine Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Тextílna maska na tvár I'm Teatree Mask Sheet (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Avocado Mask Sheet Nutrition (1 ks) ⭐️ Textílna maska na tvár I'm Tomato Mask Skin Glow (1 ks)