Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá







Recenzie – 11
Videla som dosť zlé recenzie, ale každé vlasy sú iné! Pre mňa je tento produkt veľmi dobrý. Mám kučeravé, ale veľmi jemné a rednúce vlasy kvôli chronickým ochoreniam a hormonálnym problémom. Mám 31 rokov a krásne vonia a vďaka kofeínovým zložkám vo vnútri jemne brnia. Skvelé a po umytí mi vlasy neboli také zamotané ako zvyčajne. Funguje to dobre.
Neuveriteľne ma svrbí pokožka hlavy. Nikdy predtým som tento problém so žiadnym šampónom nemala.
Mne tento šampón vôbec nevyhovuje. Už po prvom umytí som mala vlasy ako chemlón – veľmi nepríjemné na dotyk a extrémne ťažko sa rozčesávajú. Vlasy pôsobia akoby boli stále mokré, zvláštne pogumované a mala som pocit neumytých vlasov, aj keď som šampón dôkladne opláchla. Za mňa neodporúčam.
Už som predtým používala šampón Honey & Macadamia Nature s vôňou čerešňového kvetu, ale táto verzia sa mi páčila ešte viac. Šampón dobre čistí pokožku hlavy, vlasy po umytí zostávajú dlhšie svieže a vyzerajú ľahké. Vôňa čerešňového kvetu je veľmi príjemná a jemná. Skvelá voľba na každodenné použitie.
Keď som sa presťahovala do Nemecka, čelila som problému vypadávania vlasov, rozhodla som sa s tým bojovať, pozerala som sa na šampóny a vybrala som si tento, používala som rôzne šampóny vrátane Redkenu, ale tento je jednoducho niečo, vlasy mi naozaj začali menej vypadávať a rásť aktívnejšie, odporúčam ho.
Bohužiaľ, na mňa to nezabralo, ťažko sa to zmývalo a po umytí som mala mastné vlasy. Splnilo to však svoj sľub o vôni a znížení vypadávania vlasov.
Recenziu píšem po 2 týždňoch a opakovaných použitiach . S výrobkom som spokojná ! Mam problemi a často mam lupiny z rôznych šampiónov , zatiaľ to vyzerá že tento mi vyhovuje . Odporúčam
Zatiaľ som použila len raz, vôňa je nádherná. Po umytí som mala vlasy pekné, myslím, že im bude vyhovovať, nakoľko aj moje jemné vlnky ostali pekné a pokožka hlavy nesvrbela (posledný šampón som musela meniť kvôli svrbivej pokožke).
Nádherne vonia a páči sa mi, ako funguje
Vyskúšala som niečo nové, používam to už mesiac a moje vlasy sú jemné a ľahšie sa rozčesávajú 🫶
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.