Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Recenzie – 2
Túto sériu šampónov a kondicionérov používam už viac ako rok a som spokojná. Príjemná vôňa, vlasy sú jemné a nie krepovité. Odporúčam.
Kondicionér sa mi veľmi páči, vlasy sú jemné, upravené a lesklé 😍 v kombinácii so šampónom 🔥 a tým s krepovitými vlasmi pomáha odstrániť zbytočný objem))
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.