Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Vaše super fotky a videá










Recenzie – 31
Balzam je skvelý
Vyskúšala som malé balenie a moc sme si s touto maskou nesadli. Nepríde mi tak hydratačná a výživná ako iné produkty. Neohúrila ma a ani úplne nesklamala
Maska je skvelá. Moje vlasy sú viditeľne zdravšie a hydratovanejšie.
Dobrá vlasová maska, je vynikajúca pre moje kučeravé vlasy farbené na blond.
Táto maska na vlasy je skvelá, vlasy sú po nej jemnejšie a zdravšie, kúpila som si k nej aj šampón..
Je to skvelá maska, ktorá dokonale vyživuje vlasy. Po použití sú jemné, pružné a dobre hydratované.
Skvelý kondicionér! Výsledky už po jednom použití :) Mám poškodené vlasy, náchylné na zamotanie a vypadávanie. Tento kondicionér mi rozčesáva vlasy bez toho, aby ich poškodil. Moje vlasy sú hydratované a jemné! Kondicionér mi vlasy nemastí! Odporúčam ho; kúpila som si väčšiu fľašu a odporučila som ho svojim priateľom! :)
Najlepšia vlasová maska, akú som kedy použila! Moje vlasy sú po nej neuveriteľne jemné a lesklé. Používam už druhú fľaštičku a úplne mi nahradila kondicionér.
Zatiaľ produkt testujem, uvidím po prvom použití aké výsledky prinesie, ale veľmi sa teším z obalu a najmä z množstva, ktoré daný produkt obsahuje! Obrovské plus K-sisters! Naozaj, spočiatku skeptickosť za takúto cenu ale je to neporovnateľné množstvo, než na ostatných eshopoch koréjských s kozmetikou - čiže sa kúpa vyplatila :))
Skvelé pre suché a poškodené vlasy
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.