Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 14
Šampón v kombinácii s maskou funguje veľmi dobre. Má príjemnú, jemnú vôňu a nedráždi pokožku hlavy. Po použití sú vlasy jemné a vyzerajú skvele.
Šampón je výborný, spolu s ním používam z tejto rady aj masku a olej..
Vlasy sú po ňom nadýchane, lesklé. Nevysusuje pokožku hlavy a vlasy vyzerajú zdravšie
Dala som si urobiť keratín na vlasy a odporučili mi tento šampón. Bohužiaľ som očakávala, že to bude oveľa lepšie. Vlasy sa mi začali mastiť do 3 dní, zatiaľ čo predtým som si ich umývala každých 5 dní.
Toto je asi desiatykrát, čo som si ho kúpila. Môj obľúbený šampón.
Ako vidíte na fotke, vlasy sú vyživené, jemné a hodvábne.
Som milo prekvapená, mám farbené vlasy a väčšina kórejských šampónov (na zničené, namáhané, farbené vlasy) mi absolútne nevyhovuje. Po tomto sampone sa mi až tak veľmi neuzlia vlasy, rozcesanie je o dosť jednoduchsie. Určite objednám aj nabudúce, skúsim aj iný šampón tejto znacky
Bohužiaľ, toto u mňa nefungovalo. Mám vlasy, ktoré sa rýchlo mastia. Kvôli tomu sú trochu ťažké a na dotyk sú divné. Sú veľmi silikónové.
Šampón som vyskúšala len raz, takže toho veľa povedať nemôžem, ale zatiaľ je fajn. Je to normálny šampón, dobre pení a nedráždi pokožku hlavy.
Vyskusala som a nelutujem. Vacsina korejskych alebo japonskych samponov nerobi vlnitym vlasom uplne najlepsia, ale tento ma naozaj prekvapil. Pekne hydratoval bez zatazenia.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.