Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Vaše super fotky a videá


Recenzie – 2
Krém vonia nádherne, vstrebáva sa rýchlo, hydratuje skvelo. Všetko je ale nanič, keď ho nedokážete dostať z obalu - tuba je strašne tvrdá, a keď je už krému menej, je náročné dostať ho z nej. Rada by som objednala znova, ale budem musieť hľadať náhradu, ideálne v úplne inom obale.
Vynikajúci krém. Strašne sa mi páči obal a tá vôňa…😍
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.