Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.







Vaše super fotky a videá










Recenzie – 33
S touto maskou som mala zlú skúsenosť, na rozdiel od ostatných zmývateľných od Mary a May: po nanesení sa mi na tvári objavila vodná bublina, ale možno preto, že som prekročila čas pôsobenia. V každom prípade je pre mňa z celej sady najmenej užitočná!
Super hydratačný, odporúčam :)
Maska je fajn, ale žiaden zázrak ako tu čítam v recenziách.... Taká bežná maska. Vie rehydrovať pleť, ale efekt trvá maximálne do druhého dňa. A to používam aj toner pod ňu a po umytí ešte aj textilnú masku. Mám zmiešanú pleť. Vôňa je príjemná, po ružiach. Zloženie tiež dobré. Ľahko sa nanáša. Horšie je to so zmývanim... Ak ju nechám zaschnúť, tak ako je to v návode, ťažšie ide dole. Neviem či je to kvôli tým kúskom ružových lupienkov 🤷 zmývam vždy v sprche, lebo tie lupienky sú potom všade... Za to aj odoberam jednu hviezdičku. Inak v pohode ale kupovať už nebudem.
Toto je jedna z mojich absolútne naj masiek. Na pleti je príjemná a oceňujem aj skvelé zloženie. Po zaschnutí masky ešte pleť navlhčím vodou alebo nastriekam ružovým tonerom, premasírujem a nechám uschnúť a toto opakujem niekedy až trikrát, kým masku zmyjem. Pleť je po tejto maske jemná a zdravo matná, pretože íl dobre sťahuje póry, ale nie tak veľmi, aby pleť zostala suchá. Na zmiešanú až mastnú pleť je určite super a určite kúpim ďalšiu, až ju spotrebujem.
Dostala som menšie balenie ako darček a hneď ako mi došlo, hneď som si objednala väčšie. Perfektne mi hydratuje a upokojuje pleť. Mám o niečo menšie póry.
Vyskúšala som to len raz, ale moja tvár je už viditeľne čistejšia a krajšia. A vôňa je nebeská!
Tento produkt som dostala ako darček 😊Vynikajúca ílová maska. Zanecháva pokožku jemnú.
Túto pleťovú masku som dostala ako darček od ksis. Je to naozaj veľmi dobrý produkt. Je to maska podobná ílu s pravými ružovými lupeňmi. Krásne vonia a moja pleť je po použití taká jemná. Ak hľadáte pleťovú masku, odporúčam ju ;))))
Dostala som masku ako darček. Má veľmi príjemnú konzistenciu. Mám hormonálne akné a funguje zázračne. Po jej použití mám pocit, že mám póry stiahnutejšie. Stojí za to ju vyskúšať ako domácu kúpeľnú kúru.
Túto masku som dostala ako darček a bola som milo prekvapená! Mám zmiešanú pleť s mastnými lícami a bradou – po použití je pleť jemná, nie je napnutá a mastnota je redukovaná. Vôňa je jemná, ružovo-bobuľová. Konzistencia je krémová, ľahko sa nanáša. Používam ju raz týždenne už 2 mesiace – a malý pohárik stále stačí. Určite si kúpim ďalšie a chcem vyskúšať aj iné masky od tejto značky. Ďakujem Ksisters, že ste ma s ňou zoznámili ❤️
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.