Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 19
Túto masku som si objednala akurát včas pred odfarbením vlasov. Urobila som presne podľa návodu a potom som ju použila. Na moje vlasy fungovala tak dobre. Myslím, že to bol jeden z produktov, ktoré zachránili moje čerstvo odfarbené vlasy. Vôňa nebola moja najobľúbenejšia, umelá grapefruitová vôňa bola dosť silná, ale produkt fungoval a to je jediné, na čom záležalo!
Ako salónna terapia
Dnes som ho použila prvýkrát. A musím povedať, že moje vlasy nie sú zaťažené; sú nadýchané a ľahké. Sú lesklé a hladké. Mám zosvetlené vlasy a keďže splnil moje očakávania po prvom použití, bude to už len lepšie. S týmto filtrom sa veľmi ľahko pracuje. Moje vlasy sú tesne pod ramená a stačí jedna fľaštička. Odporúčam ho.
Je to skvelý pomocník pre farbené vlasy, najmä pre blond. Zanecháva vlasy hladké, lesklé a menej krepovité. Ak máte dlhé alebo husté vlasy, 1 fľaštička nemusí stačiť.
Zatiaľ som ho použila iba raz. Nechala som ho na vlasoch 20 minút pod igelitovým vreckom a uterákom a potom som ho nahriala fénom. Vlasy boli lesklé, hodvábne, rovné a ľahko sa rozčesávali. Po zriedení vodou som dostala štedré množstvo – dosť na celú hlavu vlasov a aj na niečo viac. Jedinou nevýhodou je vôňa. Je veľmi chemická a štipľavá, preto dávam 4 hviezdičky.
Použitý zatiaľ len 1ks. Dodáva extra lesk, ale ak sú vlasy suché, je lepšie ho nepoužívať príliš často a pri predchádzajúcich a ďalších ošetreniach použiť dobrú hĺbkovú hydratačnú masku a kondicionér.
Tak toto je podľa mňa úplne úžasná vecička na vlasy, teda vyskúšala som už naozaj všeličo aj drahé aj lacné, ale tak mäkkučké jemé a lesklé vlásky som naozaj ešte nemala. Mám po plecia, stačí na jedno použitie polovica ampulky..je to fakt TOP :-)
Produkt je hneď po vyskúšaní môj, výsledky hneď po prvom použití, redí sa 1:1, jemná vôňa, použila som po sampóne Masil probiotics 5
Danú ampulu som kúpila náhodne. Pre kratšie vlasy stačí aj na 3 použitia. Riedim s vodou 1:1 a pridávam ku mojmu kondicionéru na vlásy, aplikujem na 10 minút a umývam. Vlásy po 3k. použití ampuly lesknu a vyzerajú zdravšie.
Kupujem pravidelne, nechávam na vlasoch po sampone cca 10-15 minút a umyjem . Používam raz do týždňa, niekedy 2 krát do týždňa. Odkedy používam menej sa mi lámu vlasy na to že som ich mala vždy tenké.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.