Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 14
Kúpila som tento krém pre moju mamu a ona ho miluje. Má ľahkú textúru, ale hlboko hydratuje a zanecháva jej pleť veľmi jemnú a žiarivú. Je ideálny pre zrelú pleť, ktorá hľadá pevnosť a zdravý vzhľad. Skvelý nález od Sisters!
Super krém
Krém je veľmi dobrý hydratačný, pre zrelú pleť
príjemná, jemná vôňa , krém používam ako nočný, dokonalsoť, ráno cítim, že pleť dostala čo potrebovala a teraz najmä v zime je cez noc vyživená. nekúpila som posledný krát.
Je perfektný
Krém je tuhšej konzistencie vhodnejší pre suchšiu pokožku a viac asi na zimné obdobie. Napriek tomu, že je tuhší, rozotiera sa celkom dobre. Nemá výraznú arómu. Pleť zostane po nanesení trošku mastnejšia a lesklejšia. (Ja mám T zónu, preto mojej pleti až tak nesedí). Napriek tomu, ho odporúčam pre nie mastné typy pleti môže dobre sadnúť.
Používam ho 2 mesiace iba na noc a môžem povedať, že každé ráno mám prejasnenú a pevnejšiu tvár vďaka tomuto krému. Vidím nejaké zmeny, ale ide tu o to, že vďaka kórejskej kozmetike sa ani nelíčim. Ďakujem. ❤️🫶🏾
Tento krem kupujem uz treti krat. Je trocha hutnejsi, ale to moja sucha plet potrebuje. Navyse pekne vonia a je vhodny aj pre moju citlivu plet🙏🏻
Tento krém už používam druhý mesiac a musím povedať, že je to neskutočná kvalita. Oplatí sa investovať toľko €, pretože spĺňa to, čo aj mám. Krém je hutnejší, ale nie je pre pleť ťažký, dobre sa rozotiera a pleť je celý deň krásne hydratovaná. Má príjemnú vôňu, dlho vydrží a po mesiaci pravidelného aplikovaná vidím zmeny na svojej pleti. Vrásky na čele sú jemnejšie a pleť vypnutejšia.
Super dobrý krém na tvár, veľmi rada si ho kúpim, vrásky sa mi vždy za týždeň vyhladili, odporúčam ženám nad 40 rokov
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.