Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá



Recenzie – 1
Tento krém som si kúpila na zimu, keďže mám zmiešanú pleť, pretože som si myslela, že hydratácie bude PRÍLIŠ VEĽA, ale ukázalo sa, že nie. Áno, krém nezanecháva lesk ani lepivosť, má praktický dávkovač (pomocou ktorého sa dá viac-menej presne nastaviť množstvo krému), dobre hydratuje, ale je dosť ľahký a v zime neposkytuje dostatočnú hydratáciu mojej mastnej pleti. Podľa môjho názoru tento krém neposkytne dostatočnú hydratáciu suchej pleti, ale pre zmiešanú/mastnú pleť to nie je zlá voľba na leto.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.