Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.



Recenzie – 3
Produkt som ešte nevyskúšala, hoci som počula samé skvelé veci!!! Balenie bolo úžasné a vo vnútri bolo veľa darčekov😍😍
Toto sérum je extrémne nepríjemné, pokiaľ, samozrejme, nepreferujete pocit rozbitého skla na tvári. Na nanesení ihličky nepríjemne. A výrazne cítiť a tento pocit pretváva celú noc, zakaždým, keď sa obrátite na vankúši. Po 2 použitiach skončilo v koši.
Nekúpila som si ho tu, ale chcem napísať recenziu - ružový krém/gél, s dobre cítiteľnými mikroihličkami. Aký je to super, moje akné zmizlo, po nedeli, a to som si ho kúpila v Dubaji, kde je horúco a moja pleť sa masti, prišla som do Českej republiky a nič sa nezmenilo, to isté ako predtým bez vyrážok, zostalo to. Chcem vyskúšať ešte 7500.. vraj je tam peklo.. tak uvidíme.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.