Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá









Recenzie – 3
Maska je prímne chladivá. Dobre nasiaknutá, drží dobre, okolo očí a na čele je pre mňa trošku menšia. Balenie je v praktickej krabici, ktoré sa dá uzatvoriť, takže ostatné masky sa nevysušia. Priložená pinzetka na vyberanie. Pleť je po aplikácii hydratovaná.
Veľmi dobré utesnenie...žiadna vlhkosť neuniká. Dobre nasýtené. Tenké.
Túto masku som si kúpila zo zvedavosti a používam ju už týždeň, nie každý deň, ale každý druhý deň, môžem povedať, že pleť dobre hydratuje. Myslím si, že dlhodobé výsledky sa dosiahnu po 3-krát a trochu skoro, v každom prípade je pleť dobre hydratovaná a už aj dosť, vrelo ju odporúčam.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.