Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá










Recenzie – 11
Odporúčam. Je ľahký, príjemne vonia a rýchlo sa vpije. Póry a čierne bodky sú redukované. Stačí ho naozaj málo.
Skvelý krém. Používam každé ráno, má príjemnú textúru, nie je mastný ani veľmi ľahký. Taký ideálny ranný krém. Nedrobí sa pod spf. A čo je hlavné tak funguje!! Mala som problémy s akné po liekoch a po pravidelnom používaní ešte dokopy s kyselinou salicylovou je pleť úplne krásna. Odporúčam!!
S týmto krémom som veľmi spokojná!!! Mám mastnú pleť. Tento krém má ľahkú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a má úžasnú farbu!!! Odporúčam ho!!!
Krém má skvelú textúru, nie je mastný. Vôňa je príjemná. Zanecháva pokožku jemnú na dotyk a hĺbkovo hydratuje. Odporúčania
Znateľne zlepšuje už po prvom použití. Má jemnú moc príjemnú vôňu. Pleť 50+ krásny výsledok. V mojom "arzenále" sa bude opakovať. Vrelo odporúčam.
Skvelý produkt! Zanecháva pokožku jemnú, hustú a jemnú na dotyk. Nie je lepkavý a nezaťažuje pokožku, nemá mastný efekt, hodí sa mi s mnohými sérami. A úžasne vonia! 😍
Nádherne ľahký krém s jemnou vôňou a dobrými účinkami na zjemnenie a rozjasnenie pórov. Moje tmavé škvrny sú po niekoľkých mesiacoch viditeľne bledšie a svetlejšie.
Krém je neuveriteľný! Hustá, no zároveň ľahká textúra, ktorá vonia ako drahý parfum a zanecháva pokožku zamatovo jemnú a hladkú! Odporúčam ho!
Veľmi ľahučký dobre sa vstrebáva len ho netreba dávať veľa, vôňa je veľmi príjemná
Krém je ideálny na mastnú pleť, je ľahký, nezanecháva pocit mastnoty. Tiež mi vyhovuje ak použijem viac druhov kozmetiky, len si musím dávatm pozor, aby som ho nenaniesla veľa, inak sa dobre vstrebáva. Krásne vonia.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.