Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 28
Ťažko sa mi hľadá dobrá maskara, ale táto je moja najobľúbenejšia odkedy som ju prvýkrát vyskúšala. Tvar kefky je perfektný, pekne oddeľuje riasy a rovnomerne nanáša maskaru. Počas dňa sa nezmršťuje, ale na konci dňa sa ľahko odstraňuje.
Maskara je fajn, ale trochu ma sklamalo, že už po mesiaci trochu vysušila a zhustla, aj keď som ju používala pravidelne a bola otvorená len mesiac. Inak je to len obyčajná maskara, bez výraznejšieho účinku.
Maskara sa mi veľmi nepáčila, len zvýrazňuje mihalnice, to je všetko.
Maskara je fajn. Zahusťuje a predĺži mihalnice, ale stačí ju naniesť dvakrát alebo trikrát. Kefka je v poriadku.
S maskarou som veľmi spokojná, neotláča sa…
Takú riasenku som dlho hľadala. Oproti iným totiž líči od začiatku tak, ako má žiadne hrudky, krásne oddelené riasy a dlhá výdrž. Bola som v šoku, pre toho kto sa potrebuje nalíčiť a ísť ideálne, a nie padať 10 minút prebytočnú farbu atď. To sa nestane :)) kupujem znova
Tiež pekne drží rovnejšie mihalnice. Nevypadávajú, myslím si, že je to dobrý produkt. Kúpim si ho znova.
Veľmi prirodzene vyzerajúca maskara, ktorá dobre oddeľuje riasy, ale vôbec nedrží natočenie. Pred aplikáciou som mala rovné dlhé a natočené riasy a po hodine boli rovné. Veľmi ľahké zloženie, nepôsobí ťažko.
Ďakujem za túto maskaru. Veľmi dobrý produkt za nízku cenu. Výrazné oči a žiadne problémy s citlivosťou. Skvelé. Odporúčam.
Páči sa mi to a odporúčam to ostatným!
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.