Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá










Recenzie – 23
Používam ho po odlíčení. Má príjemnú vôňu a moja pleť je po umytí tváre veľmi jemná.
Jahodová vôňa je decentná, nie je otravná. Príjemná krémovitá konzistencia, pri ktorej stačí malé množstvo. Čistí dobre (aj riasenku a neštípe v očiach), len pri zmývaní tvár drhne.
Táto čistiaca pena sa mi páčila. Nesťahuje tvár a dobre čistí.
Mám suchú a veľmi citlivú pleť, takže nájsť ten správny čistiaci prostriedok je vždy výzva. Táto pena na tvár je naozaj úžasná – po umytí vôbec nesťahuje pokožku, čo je u mňa extrémne zriedkavé, pretože väčšina pien zvyčajne spôsobuje pocit suchosti. Konzistencia je veľmi príjemná a na dôkladné umytie celej tváre stačí veľmi malé množstvo. Po použití je pleť čistá, jemná a pohodlná, bez pocitu suchosti. Zloženie tejto peny je tiež veľmi dobré, čo ma obzvlášť teší, pretože si pre svoju citlivú pleť vždy vyberám jemné produkty. Vôňa je fantastická – ľahká, jemná a nie príliš silná, veľmi príjemná na každodenné použitie. Toto je určite jedna z najlepších pien, aké som vyskúšala.
Príjemná, jemná konzistencia. Výrazná jahodová vôňa. Stačí malé množstvo.
Skúšam tento čistiaci gél už týždeň a vždy mám rovnaký problém. Nanáša sa dobre, pekne v rukách spení i veľmi malé množstvo a potom sa pleť masíruje a nakoniec opláchne. Jednak sa oplachuje trochu ťažšie, lebo k pokožke naozaj priľne a jednak síce pleť čisto vyzerá a je i jemná, no i napriek tomu je tampónik s tonerom vždy ešte výrazne znečistený a to používam pri čistení i čistiacu/masážnu kefku pre lepšie umytie. Takže za mňa, je nutné ešte nejaké dočistenie pred použitím tonera...
Tento výrobok mi otvoril dvere do sveta kórejskej kozmetiky. Nemala som veľké očakávania, desiatky rokov totiž používam kvalitnú francúzsku pleťovú kozmetiku. O to viac som bola prekvapená výsledkom - krásne mi to vyčistilo a stiahlo póry už po prvom použití. Stačí naniesť pomerne málo produktu vo veľkosti hrášku, dobre rozpracovať vo vlhkých dlaniach do mydlovo-krémovej peny, naniesť na tvár a umyť. Trochu mi to síce vysušuje pleť, ale len do momentu, kým si nenanesiem na tvár toner, čiže mi to vôbec nevadí. Čo sa týka vône, tú som cítila možno po prvom otvorení na pár sekúnd, skôr mi to tak zvláštne páchne, ale nie rušivo. Záverom, stále tento produkt používam v kombinácií s mojou pôvodnou kozmetikou, pleť mám ale oveľa lepšiu. Mimochodom, po takmer 3 mesiacoch používania, mám ešte skoro plnú tubu, aplikujem raz denne.
Robte svoju prácu! Neťahá ani nevysychá. Čistí a vonia božsky a zatiaľ je môj najobľúbenejší, pokiaľ ide o pomer ceny a kvality.
Je to naozaj vynikajúce a ešte aj má dobrú vôňu. Som veľmi spokojná.
Príjemná vôňa, efektívne čistenie a dokonca aj vonia
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.