Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.

Vaše super fotky a videá




Recenzie – 4
Nie som fanúšikom gélových krémov (denných, nočných), ale to je len môj osobný názor. Dám si ho malé množstvo, je lepkavý, ale ak ho nedáte veľa, lepivosť rýchlo opadne. Nie je zlý, ale nekúpim si ho len preto, že nemám rada ten lepkavý gélový pocit na tvári. Obzvlášť v noci. Ak vám to nevadí, vyskúšajte masku, je fajn.
Po večernom čistení som si na pleť naniesla veľké množstvo a nechala som pôsobiť celú noc. Cítil som to. Moja tvár je cool! Ráno mala moja pleť žiarivý vzhľad a dokonalú textúru. Páči sa mi produkt a celkovo nočné masky
Nie som si úplne istý, či si objednám znova. Aj keď pokožku dobre hydratuje, zostáva lepkavá vrstva, ktorá dlho drží...
Vôbec žiadne masky, po noci jemná tvár, normálne suchá pleť, no žiaden wow efekt som nespozorovala
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.