Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá



Recenzie – 1
Keď som si kúpila toto tonikum, moja pleť bola super mastná a náchylná na akné. Teraz, keď som minula prvú fľaštičku (áno, prvú, pretože si kúpim druhú), moja pleť je bezchybná. Osviežuje, upokojuje a čistí bez toho pocitu pnutia. Ďalším plusom je podľa mňa to, že okrem toho, že nemá silnú vôňu, je tekutý, takmer ako voda. Mám super citlivú pleť a stále nespôsoboval žiadne podráždenie. Milovala som ho a odporúčam ho! ❤️
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.