Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.










Vaše super fotky a videá










Recenzie – 7
Tieto vločky sú veľmi vláčne a príjemné. Uchovávam ich v chladničke. Robia to, čo vločky majú robiť, ale nič zvláštne. Môj jediný problém s nimi je, že ich musím dvakrát alebo trikrát pohnúť smerom nahor, kým sa poriadne prilepia.
Vankúšiky sú nacucané. je t komu špachtľa na vybratie. Za mňa sú klzké a na prvé nanesenie ak stojíte, tak kĺžu dole, musíte ležať. Mňa teda po nanesení pália, tak uvidíme ako to pôjde ďalej a aký výsledok bude po niekoľkých použitiach. Urcite to stojí za použitie aj pre ten relax sa chvíľu zastaviť a zavrieť oči😁
skvelý produkt, zlepšenie vzhľadu pleti vidíte ihneď po aplikácii
Vankúšiky pod oči sú fakt dobré, čo je pre mňa dôležité, že má po nanesení nič nepáli,čo som zažila pri iných značkách a hlavne pekne držia, nekĺžu po tvári a pekne vyhladzujú očné okolie, odporúčam vyskúšať
Akýkoľvek prípravok je nutné používať pravidelne dlhšiu dobu, takže 100% posúdiť určite teraz neviem. Vyzerá ako veľmi sľubný produkt. Hydrogélové náplasti sa aplikujú bežne ako každé iné - treba na to trochu zručnosti a trpezlivosti. Produkt je poriadne zaliaty účinnou tekutinou, o čo sú náplasti ešte viac klzké a tak trochu nemotorné. Mne osobne sa osvedčilo čo najrýchlejšie aplikovať a len mierne upraviť, príliš náplasťami už na tvári nehýbať. Už po prvom použití je pocit na tvári príjemný, uvoľňujúci a pokožka ošetrená, hydratovaná. Vplyv na vrásky sa neprejaví hneď samozrejme, ale dúfam, že budem spokojná. Čo je ešte dôležité, že nedráždi pokožku okolo očí a ani samotné oči. Balenie je štandardné. Zabraňuje vysychaniu produktu. Rozhodne odporúčam vyskúšať.
Sú výnimočné. Po použití je pleť hydratovaná a tmavé kruhy sú viac zmatnené. odporucam.
Milujem tieto očné náplasti, odkedy ich mám ustúpili mi vačky pod očami....mám problém s hnedými a dosť opuchnutými viečkami no ako som ich začala používať postupne sa mi vačky stratili, síce to hnedé okolie tam stále je ale je už o niečo jemnejšie...škoda len že som sa neodfotila pred a po používaní náplastí, jednoznačne tieto náplasti odporúčam každej žene ktorá má problém s vačkami pod očami :-)
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.