Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá



Recenzie – 4
Je to najlepší toner, zanecháva moju pleť veľmi hydratovanú, je hustý, ale nie ťažký! Kúpila som si ho už druhýkrát.
Toto tonikum je hydratačné a vyživujúce, ale zároveň je ľahučké a nie je vôbec mastné. Osvedčilo sa mi aj miešanie so skin tintom, dodá pleti jemný glow. Odporúčam.
Je ľahký a veľmi hydratačný
Toto tonikum ma milo prekvapilo. Príjemne hydratuje, dokonca aj dobre vyživuje pleť. Veľmi sa mi páči. A som rada, že som prvá, ktorá na toto tonikum píše recenziu. Pretože si to naozaj zaslúži. Vrelo ho odporúčam.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.