Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.






Vaše super fotky a videá










Recenzie – 15
Krém z tohto radu (s probiotikami) som mala už v minulosti a bola som spokojná. Vždy s doplnením emulzie, ktorú som používala na denné nosenie a krém, ktorý som mala na noc. Tentokrát krém ani emulzia nesadol. začervenaná, osypaná, tvár silne podráždená. Dala som si pauzu a vrátila sa k produktom neskôr. Odovzdala som sestre, ktorá na tvári znesie čokoľvek. A reakcia rovnaká ako ja. Neviem, čo je inak, ale už nekúpim av prípade citlivej pokožky neodporúčam. Tvár som dávala dokopy nejaký čas.
Podľa zloženia vyzeral krém skvele, ale úprimne.. rovnakého efektu dosiahnem aj akýmkoľvek iným, veľmi obyčajným krémom. Konzistencia je riedka, ľahká. Skoro chladivá. Napriek tomu mu trvá kým sa vsiakne. Vonia ako jogurt. Po pár mesiacoch som vystriedala pretože nerobil nič pre moju zmiešanú pleť s akné a začervenaním, červená som bola rovnako. Škoda, ale nie je pre mňa.
Používam ho síce krátko ale mám zmiešanú pleť a úplne mi sadol. Neupcháva póry. Jogurtovejšia konzistencia nezanecháva mastný film na pleti a pekne rýchlo sa vstrebáva. Stačí ho aplikovať na pleť málo takže predpokladám, že balenie dlho vydrží. Taktiež má príjemnú vôňu.
Toto je môj obľúbený probiotický krém od Neogenu. Má jogurtovú konzistenciu, ktorá zjemňuje pokožku, upokojuje začervenanie a poskytuje jemnú a zdravú hydratáciu. Navyše, probiotiká a peptidy podporujú kožnú bariéru. Ideálny na dni, keď si vaša pleť hovorí: „Pomôžte mi.“
Skvelý denný krém pre zmiešanú pleť, ktorý krásne hydratuje (pre mňa bol dostačujúci aj počas zimy), zároveň pleť príliš nezaťažuje. Má krémovo gélovú konzistenciu, vďaka čomu sa rýchlo vstrebáva a nepôsobí ako maska. Niekomu by možno mohla vadiť síce jemná, ale celkom dlho trvajúca vôňa - pre mňa príjemná. Za seba môžem krém pre normálnu a zmiešanú pleť odporučiť (pre suchšie skôr na leto).
Krém som vyskúšala prvýkrát a neľutujem. Veľmi ľahká konzistencia. Skôr gelova ako hutná mastná. Takže na zmiešanú pleť ideál. Neostáva mastný pocit na pleti. Príjemné vôní, veľmi rýchlo sa vstrebáva. Nezmolkuje. Kúpim znovu.
Doteraz bola moja obľúbená Missha, ale miesto nej zaujal krém, vôňa je tiež skvelá
Neogen ako obvykle nesklame. Tento krém jednoducho milujem, funguje dobre pod make-up. Určite si kúpim ďalší pohár
Tento krém je úžasný, kúpila som si ho naslepo a neľutujem. Má veľmi ľahkú konzistenciu a milujem ho nanášať ráno, okrem toho, že sa rýchlo vstrebáva, pleť krásne rozžiari. Určite si kúpim aj druhé balenie
Môj úplne najobľúbenejší krém. Kupujem už niekoľkokrát balenie. Používam ho skôr na noc, ale aj pod makeupom vyzerá veľmi pekne. Pleť je po ňom krásne vyživená a vláčna. Nemá žiadnu výraznú parfumáciu a konzistencia je niečo medzi krémom a gélom. Môžem len odporučiť! :)
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.