Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.








Vaše super fotky a videá










Recenzie – 25
Objednala som si ho pred pár týždňami, takže som ho už použila. Krém je bez vône, má ľahkú textúru, ale myslím, že je skôr mastný. Dobre sa vstrebáva do pokožky, nespôsobuje podráždenie, veľmi dobre hydratuje. Používam ho iba ráno, podľa mňa je pre moju pleť v poriadku. Používam ho v kombinácii s očným krémom z rovnakej série. K objednávke som dostala ako vždy veľa vzoriek a darček, čo je veľmi, veľmi milé. Rada testujem nové produkty, takže som za túto možnosť veľmi vďačná. Bohužiaľ, hneď po prijatí balíčka som si ho neodfotila, ale teraz som už všetky vzorky a darčekovú masku použila, takže na fotke budú len objednané produkty.
Tento krém sa mi naozaj páčil 🫶 Úžasne upokojuje pokožku, odstraňuje suchosť a podráždenie. Sadol mi úplne dokonale – po použití je pokožka jemná, jemná a hydratovaná. Používam ho s radosťou, určite si kúpim ďalší 💖
Dlho som hľadala krém, ktorý by bol vhodný pre kombinovanú/citlivú aknóznu pleť a tento krém od Purito vyhral. :) Rýchlo sa vsakuje, má príjemnú vôňu a viac-menej dosť podobné zloženie ako Dr. Althea 347 krém, len s tým rozdielom, že Purito by nemalo obsahovať zložky, ktoré upchávajú póry a spôsobujú uzavreté komedóny. Jediná nevýhoda tohto krému je, že ja potrebujem cez zimu naozaj poriadnu hydratáciu a tento krém je skôr ľahší, vhodný na leto. Osobne ma tento krém tiež štípal, keď som ho použila po použití aktívnych kyselín ako BHA alebo azelaic acid alebo peelingu – ale to je skôr mojou citlivou pleťou.
Krém má hustejšiu konzistenciu, ktorá sa výborne hodí pod BB krém od Missha, (skúšala som aj pod vzorku BB krému priamo od Purito a výsledok tiež top), nič sa nežmolkuje, výborne sa vstrebe. Mám zmiešanú citlivú pleť náchylnú k akné, vyrážkam a zápalom a tento krém je jeden z mála, ktorý je dostatočne vyživujúci, a zároveň mi neupcháva póry. Naopak pri pravidelnom používaní pleť zlepšuje. Používam v jesennom/zimnom období, kupujem opakovane.
Dobrý krém, ktorý dobre upokojuje pokožku. Nespôsobuje vyrážky, nemá lepkavý pocit.
Dlho som sa snažila nájsť krém, ktorý mi nespôsobí nové akné, ale len upokojí. Tento krém to urobil. Používam ho na noc a ráno je pleť hladká a bez stôp po zafarbení akné a bez nových zápalov a tie staré sú zmiernené a do 2-5 dní po nich nie je ani stopy. Tento krém odporúčam každému, pretože veľmi dobre hydratuje pokožku a udržuje pokožku hydratovanú na dlhé hodiny. Ideálne na noc
Milujem produkt vyrobený pomocou Centella, takže to som si teraz vybral. Používam ho 1 týždeň, pleť mi nedráždi, nezmatňuje, skôr vytvára minimálny lesk, čo je prospešné (v zásade nie pre mastnú pleť.)
Krém s príjemnou textúrou sa rýchlo vstrebe. Upokojuje a stará sa o námahanú pleť. Tŕň na obale nepotrebujete, tuba je uzavretá hliníkovou fóliou. Krém odporúčam aj pre mastnú pleť. Krajšiu pokožku som dlho nemala.
Je to najlepšie pre moju pleť. Používam ho už niekoľko rokov.
Najlepší krém, aký som kedy vyskúšala. Dokonale hydratuje a upokojuje pokožku. Textúra je veľmi ľahká a rýchlo sa vstrebáva
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.