Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Vaše super fotky a videá










Recenzie – 32
Krém neštípe v očiach, nemá žiadnu vôňu a očné okolie nepne, ani nie je vysušené. Vrásky mi neprídu menej viditeľné, ale krém sú brané len kvôli tomu, že má byť na citlivé oči a to spĺňa na 5*, určite kúpim vo väčšom balení.
Lahky hydratacny krem na oci, som s nim velmi spokojna, objednam aj nabuduce
Príjemná jemná vôňa, ľahká textúra
Tento krém bol neviem koľkým v poradí, ktorý son vyskúšala, ale spadla mi z neho sánka: a je z neho už nastálo môj favorit. Nielenže naozaj pomáha s okamžitým efektom proti opuchom, ktoré mám odkedy si pamätám, ale taktiež veľmi rýchlo som si všimla, že začínajúce vrásky okolo očí sú menej výrazné. Oči ani pokožku žiadnym spôsobom nedráždi, krém má hustejšiu konzistenciu, dobre sa vstrebáva..dokonca by som povedala, že zanecháva minimálny glow. Takže odporúčam na 1000% 😍😍😍
Dobrý krém na oči ktorý neštípe v očiach. Hydratačný. Používam zatiaľ krátko ale som spokojná
Nevšimla som si nijaký výsledok po používaní pár mesiacov. Nedráždi oči no iný výsledok nečakajte. Už znova nekúpim
Dobrý základný očný krém. Nevidel som žiadny zvláštny efekt. Dobre padne a rýchlo schne. Ľahko sa začlení do vašej dennej aj večernej rutiny.
Kúpila som malé balenie nemá to na moju pokožku okolo očí žiadny vplyv možno po dlhšom používaní 🤷🏽♀️
Som nadšena z tohto kremu. Vacsie balenie ma prekrasny plechovy box. Pri pravidelnom pouzivani mi zmizli tmave kruhy pod očami a vyhladi drobne vrasky. Čo je najdolezitejsie neurobil mi žiadnu nežiaducu reakciu (vyrazky/ zacervenanie) v citlivej oblasti oči tak ako vačšina očnych kremov, ktore som doteraz použivala. Je vyborny a jemny.
Mám 35 rokov a kvôli nedostatku spánku a životu v strese som mala okolo očí veľa drobných vrások – jednoducho sieť vrások. Myslím, že je to najlepší a najúčinnejší krém na oblasť okolo očí, ktorý som vyskúšala, z tých, ktoré neobsahujú retinol – teda na každodenné použitie. Je veľmi ľahký, nemastný a skvele sa vstrebáva - dá sa použiť aj ráno. Napriek tomu, že je textúra ľahká, krém veľmi dobre hydratuje pokožku (nepodceňujte túto jeho vlastnosť). Výsledok je jednoducho super – sieť vrások prestala existovať. Samozrejme, okrem neho som používala aj krém s retinolom dvakrát týždenne na noc, ale pokiaľ som nekúpila tento krém od PY, samotný retinol tak dobre nefungoval.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.