Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.


Vaše super fotky a videá



Recenzie – 3
Tento šampón som dostala ako darček, vyskúšala som ho, spotrebovala som ho, ale uvedomila som si, že ho určite nebudem používať dlhodobo. Veľmi mi vysušoval pokožku hlavy a ani vôňa nebola najlepšia.
Dostala som ho ako darček. Vlasy sú po ňom jemné a hladké a nemastí ich ako iné šampóny. Odporúčam ho.
Výborný šampón na vlasy. Jemná vôňa, bohatá pena. Po umytí sú vlasy jemné a lesklé. Odporúčam.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.