Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 13
Kúpila som si krém, keď môj obľúbený ochranný krém prestali vyrábať. Našťastie som namiesto neho našla tento od Rawquestu, pretože je pre moju citlivú pleť prinajmenšom rovnako dobrý. Moja kožná bariéra bola predtým v zlom stave, ale po používaní tohto krému ráno a večer sa opäť zlepšila. Tuba s objemom 80 ml mi vydržala asi 2 mesiace.
Pôvodne som plánovala kúpiť si od značky ďalší krém, ale tento krém ma zaujal a radšej som si vybrala tento. Bol to pre mňa taký príjemný sklamanie, že som si hneď kúpila druhý, ktorý mi vydržal celú zimu. Je to veľmi sýty krém, ale nezanecháva ťažký ani mastný pocit. Moja zmiešaná pleť, aj keď v tom čase podráždená, ho milovala a pekne ju zafixoval. Je perfektný na ráno aj večer, pekne sa naň nanáša SPF aj make-up. Najprv by som o tom ani neuvažovala, ale tento krém sa mi naozaj páčil, rada ho odporučím každému! <3
Nie pre mňa, po dvoch dňoch používania som mala podráždenú a horiacu pokožku.
Milujem Rawquest!!! Tento krém je úžasný, najmä keď moja pleť potrebuje ochrannú bariéru a hydratáciu ❤️🔥 Používam ho na noc bez retinalu na rehydratáciu pleti!
Veľmi ho odporúčam, už som minula celú tubu a kúpila som si ďalšiu, je to veľmi dobrý krém a nezanecháva pleť mastnú.
Hydratačný krém ktorého stačí skutočne malo na celú tvar ale vôbec nezanecháva mastnú pleť. Pleť zanecháva jemnu a po pravidelnom používaní vidím skutočne zlepšenie čo sa týka kvality kožnej bariéry. Odporúčam všetkými desiatimi
Struktura kremu je hutna co je velmi dobre lebo ho staci velmi malo na rozotretie. Nezatazuje plet dobre sa strebava. Viditelne pomaha dostat koznu barieru pod kontrolu behom par pouziti. Odporucam
Я получила этот крем в качестве пробника вместе с тоником и сывороткой из этой серии. Отлично увлажняет и смягчает. Если того крема, что я заказала на зиму мне немного недостаточно, то этот набор просто супер! Товары уже в вишлисте!
Velmi dobry krem, mam zmiesanu plet, lica dost suche a celo pocas dna a niekedy aj v noci ak som mala zly krem bolo mastne. Tento krem pouzivam v zime ako nocny a je pre mna uzasny, moju plet vobec nezatazuja a rano mam plet ako hodvab☺️objednam si akurat druhe balenie
Veľmi dobrý krém! Mám dehydrovanú, citlivú pleť, výborne hydratuje a zjemňuje ju. Tiež pomáha znižovať zápaly. Hutný, tuhý krém, extra dobrý v zime.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.