Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.





Recenzie – 2
Dostala som ako vzorku k nakupu aj toner, serum a krem, milujem produkty ktore na tvari citit. Uz toner ma uplne upokojil a zhydratoval, v kombinacii je plet naozaj glow a stavnata, pre moji suchu pokozku dokonale.
Tonikum som dostala ako vzorček a párkrát som ho už v menšej vrstve vyskúšala. Tonikum má za mňa príjemne gélovú textúru, takže po tvári netečie, ale bohužiaľ mi to strašne zalepilo pleť. Jediné + vidím v upokojení začervenanie po tom, čo som si sama rozbrázdila tvár..:))) Ale nechám to na pleti max hodinu – večer pred umývaním tváre, potom to musí dole, pretože sa to nie a nie vstrebať. Je to skrátka ako lepidlo a som celá zmastená a lepkavá. Avšak treba povedať, že mám naozaj MASTNÚ pleť. Niekto so suchšou pleťou tento produkt napríklad ocenia, ale na mojej mastnej pleti je to fakt problém! Začervenanie vyrieši aj iný produkt a nezalepí ma.
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.