Je nemožné uveriť, že je stále prázdny!
Ak si niečo pridala, navštív stránku aby uvidieť produkty a dokonči nákup.




Vaše super fotky a videá










Recenzie – 5
Veľmi príjemný produkt! Zaujímavý aplikátor a (pre mňa) veľmi príjemná vôňa. Podľa mňa vonia ako mätový čaj! Po nanesení lesku na pery je cítiť chladivý pocit. Ideálne na leto!
Pekne vyzerá na perach a ma dobrý aplikátor
Krásne trblietavý lesk na pery, vhodný ako topper cez matné rúže. Po nanesení vonia aj "poštipkáva" ako mätová zubná pasta, čo pre niekoho nemusí byť zrovna príjemné, ale mne osobne to nevadí.
Lesk na pery má pekný vzhľad a príjemnú krémovú konzistenciu. V popise spomínané "brnenie" však nie je veľmi príjemné a kvôli nemu som si po nanesení myslela, že mám na zložku alergiu.
Pekný lesk jemné trblietky vnútri ,trochu štipká po nanesení
Kontaktuj nás!
Posielame zľavy, novinky a rady týkajúce sa starostlivosti o pleť.